Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci Aktuality

Naše Pojizeří - Sáloví fotbalisté Jilemnice šestí, soupeřem v play off je třetí Brno

28.1.2016, 18:14 | vložil: Petr Koseček

Sáloví fotbalisté Jilemnice šestí, soupeřem v play off je třetí Brno.
Na posledním turnaji základní části Celostátní ligy v Hustopečích u Brna čekali na sálové fotbalisty SK Sico Jilemnice dva těžcí soupeři. Proti Zlínu sehráli Jilemničtí velmi vyrovnané utkání s více šancemi na své straně, ale nakonec podlehli nešťastnou brankou v předposlední minutě. Brno naopak bylo jasným pánem na hřišti a zvítězilo vysoko 7:2.

Po základní části jsou jilemničtí hráči na šestém místě a v play off je bude čekat právě poslední soupeř Brno. Ještě předtím ale sehrají finále poháru v Litomyšli v sobotu 30. ledna, kde se ve skupině utkají se Zlínem, Poličkou a znovu Brnem. Čtvrtfinále play off pak začíná 13. února v Brně, odveta je na programu 20. února od 18 hodin v Jilemnici a případné třetí rozhodující utkání by se hrálo 27. února opět na brněnské půdě.

SMR Plus Zlín - SK Sico SC Jilemnice 1:0 (0:0)

Hrálo se vyrovnané, bojovné utkání. Jilemničtí obdrželi rozhodující branku minutu a půl před závěrem, které předcházelo neodpískané nebezpečné hraní vysokou nohou. Na obou stranách byli největšími oporami svých mužstev gólmani.

Branka: 39. Zapletal. Rozhodčí: Frajt, Půček, ŽK: 0:1.

GIOIA B2Balance Brno - SK Sico SC Jilemnice 7:2 (3:0)

Domácí nenechali od úvodu nikoho na pochybách, kdo je pánem na palubovce. Brankář Pivoňka chytil v zápase i nařízenou penaltu, přesto to nemělo vliv na výsledek. V poločase už to bylo 3:0, ve druhé části skórovali i jilemničtí hráči, ale jejich soupeř přidal ještě více branek.

Branky: Prokeš 3, Presl, Šidla, Dobšíček, Hanuš - Kraus, Machat. Rozhodčí: Tománek, Frajt, ŽK: 0:0. Sestava Jilemnice na turnaji: Pivoňka, Šnorbert, Smolík, Srkal, Fišar, Machát, Kraus.

Další utkání 19. a 20. kola: Větřní - Dobříč 17:3, Moravská Třebová - Futsal Praha 5:2, Polička - Futsal Praha - 6:1, Moravská Třebová - Chemcomex Praha 3:6, Polička - Chemcomex Praha 0:2, Zlín - Vysoké Mýto 4:0, Brno - Vysoké Mýto 4:2.

Dvojice čtvrtfinále play off: Chemcomex - Moravská Třebová, Polička - Dobříč, Brno - Jilemnice, Větřní - Zlín.