ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Tabulce střelců v play off vévodí Petr Zapletal z Chemcomexu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vítězem základní části 1. Autocentrum Jílové ligy se stala rezerva JK Trans Varnsdorf

zobrazit foto

31.1.2016, 10:38 | vložil: Petr Koseček

1. Autocentum Jílové liga má za sebou základní část. Její poslední dějství bylo odehráno v sobotu 30.1.2016 v libouchecké sportovní hale a rozhodlo o tom, kdo si zahraje o titul a kdo o umístění na 5. až 8. místě.
JK Trans Varnsdorf „B“ potvrdil pozici lídra tabulky a po třech vítězství a jedné remíze ovládl základní část s čtyřbodovým náskokem před svými nejbližšími pronásledovateli.

Skvělé časy v lize zažívají hráči Transco Bohemia Děčín. Ti v druhé polovině sezóny ztratili pouhých pět bodů a díky tomu se vyšvihli na třetí místo s nevelkým odstupem na pozici stříbrnou. Benteler Rumburk předvedl v Libouchci taktéž dobrou formu, když ve čtyřech utkáních vybojoval sedm bodů. K posunu mezi nejlepší čtyři týmy soutěže to však nestačilo, ale v bojích o páté až osmé místo budou mít nejlepší výchozí pozici.

Dvakrát se z vyhraného zápasu radovali sálovkáři Autocentra Jílové „B“. Jednou se však museli sklonit před umem svého soupeře, přesto udrželi druhé místo ligové tabulky s reálnou šancí zkomplikovat Varnsdorfu cestu za titulem. SLŠ a SOŠS Šluknov si ziskem tří bodů ze tří utkání pojistil účast v bojích o ligového šampióna. Na vedoucí trio má však již nedostižnou ztrátu a své umístění tedy už nevylepší.

S naprosto stejnou bilancí jako Šluknovští odjížděli z Libouchce i hráči SK Dumbo Děčín, kteří před tímto turnajem měli pouze teoretickou šanci na posun do finálové čtyřky a to za předpokladu, že budou naplno bodovat a jejich konkurenti nezískají ani jeden bod. To se však nestalo a tak si „Dumbáci“ zahrají o páté až osmé místo.

Hezouni Děčín „A“ rovněž získali tři body za jednu výhru ovšem ze čtyř utkání a již před závěrečným turnajem základní části bylo jasné, že si zahrají o umístění ve spodní části tabulky. Na tuto sezónu by nejradši rychle zapomněli hráči Las Žlebas Děčín. Jako jediní opět nebodovali, i když tentokrát odehráli vyrovnané mače, ale na body to nestačilo. A před nadstavbovou částí je jasné, že pověstného „Černého Petra“ již ze svých rukou nepustí a obsadí tak to nepopulární poslední místo.

O 1. – 4. místo budou hrát JK Trans Varnsdorf „B“, Autocentrum Jílové „B“, Transco Bohemia Děčín a SLŠ a SOŠS Šluknov. O 5. – 8. místo si zahrají Benteler Rumburk, SK Dumbo Děčín, Hezouni Děčín „A“ a Las Žlebas Děčín.

Mužem tohoto kola byl zvolen Jakub Beneš z Transco Bohemia Děčín a nejlepší střelce kola máme hned dva – šestigólové Michala Hučka z Autocentra Jílové „B“ a Jiřího Beránka z JK Trans Varnsdorf „B“.
Všechna utkání tohoto kola spolehlivě řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, T. Červený a J. Prinz. Finálový turnaj se odehraje v sobotu 27.2.2016 od 9.00 hodin v Libouchci.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: