ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vítězem základní části 1. Autocentrum Jílové ligy se stala rezerva JK Trans Varnsdorf

zobrazit foto

31.1.2016, 10:38 | vložil: Petr Koseček

1. Autocentum Jílové liga má za sebou základní část. Její poslední dějství bylo odehráno v sobotu 30.1.2016 v libouchecké sportovní hale a rozhodlo o tom, kdo si zahraje o titul a kdo o umístění na 5. až 8. místě.
JK Trans Varnsdorf „B“ potvrdil pozici lídra tabulky a po třech vítězství a jedné remíze ovládl základní část s čtyřbodovým náskokem před svými nejbližšími pronásledovateli.

Skvělé časy v lize zažívají hráči Transco Bohemia Děčín. Ti v druhé polovině sezóny ztratili pouhých pět bodů a díky tomu se vyšvihli na třetí místo s nevelkým odstupem na pozici stříbrnou. Benteler Rumburk předvedl v Libouchci taktéž dobrou formu, když ve čtyřech utkáních vybojoval sedm bodů. K posunu mezi nejlepší čtyři týmy soutěže to však nestačilo, ale v bojích o páté až osmé místo budou mít nejlepší výchozí pozici.

Dvakrát se z vyhraného zápasu radovali sálovkáři Autocentra Jílové „B“. Jednou se však museli sklonit před umem svého soupeře, přesto udrželi druhé místo ligové tabulky s reálnou šancí zkomplikovat Varnsdorfu cestu za titulem. SLŠ a SOŠS Šluknov si ziskem tří bodů ze tří utkání pojistil účast v bojích o ligového šampióna. Na vedoucí trio má však již nedostižnou ztrátu a své umístění tedy už nevylepší.

S naprosto stejnou bilancí jako Šluknovští odjížděli z Libouchce i hráči SK Dumbo Děčín, kteří před tímto turnajem měli pouze teoretickou šanci na posun do finálové čtyřky a to za předpokladu, že budou naplno bodovat a jejich konkurenti nezískají ani jeden bod. To se však nestalo a tak si „Dumbáci“ zahrají o páté až osmé místo.

Hezouni Děčín „A“ rovněž získali tři body za jednu výhru ovšem ze čtyř utkání a již před závěrečným turnajem základní části bylo jasné, že si zahrají o umístění ve spodní části tabulky. Na tuto sezónu by nejradši rychle zapomněli hráči Las Žlebas Děčín. Jako jediní opět nebodovali, i když tentokrát odehráli vyrovnané mače, ale na body to nestačilo. A před nadstavbovou částí je jasné, že pověstného „Černého Petra“ již ze svých rukou nepustí a obsadí tak to nepopulární poslední místo.

O 1. – 4. místo budou hrát JK Trans Varnsdorf „B“, Autocentrum Jílové „B“, Transco Bohemia Děčín a SLŠ a SOŠS Šluknov. O 5. – 8. místo si zahrají Benteler Rumburk, SK Dumbo Děčín, Hezouni Děčín „A“ a Las Žlebas Děčín.

Mužem tohoto kola byl zvolen Jakub Beneš z Transco Bohemia Děčín a nejlepší střelce kola máme hned dva – šestigólové Michala Hučka z Autocentra Jílové „B“ a Jiřího Beránka z JK Trans Varnsdorf „B“.
Všechna utkání tohoto kola spolehlivě řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, T. Červený a J. Prinz. Finálový turnaj se odehraje v sobotu 27.2.2016 od 9.00 hodin v Libouchci.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: