Tabulce střelců v play off vévodí Petr Zapletal z Chemcomexu .....více v sekci Aktuality

Ivoš Světlík pomohl rezervě Zlína do finále Krajské ligy

1.2.2016, 15:46 | vložil: Petr Koseček

Neskutečný počin se podařil rezervě Zlína, která byla založena teprve v minulé sezóně, kdy byla nově založena krajská liga Zlín. Hned ve 2.ročníku se nám podařilo postoupit do finále. A o to se v semifinále zasloužilo pouze 7 statečných, neboť souběžně v tento den hrálo Áčko Český pohár v Litomyšli, kde obsadili krásné 3.místo. Ještě před odjezdem navštívili hoši 1.zápas rezervy, ze kterého nám nepřítomným přenášel na facebooku online přenos Kahy. A tady je jeho komentář:

5.min šance Luboše z úhlu, gólman na roh … z rohu závar, ale nic … jen brejk pro Bohuslavice … Trochta likviduje … Bohuslavice drží více míč, ale nic si z toho nevytvořili … my máme za sebou jednu trefenou tyč!!! … další naši šanci likviduje golman … ivoškova rána nad … kombinace huťas mates kutris přinesla 2 šance jednu vytěsnil golman druhá vedle … teď likviduje trochta nebezpečnou akci … následný brej skončil málem vlastním gólem … držíme více míč a kombinujeme ale brejk a prohráváme 1:0 … 12.minuta huťasovu ránu opět golman kryje … mates 1:1 po pasu od trochty!!!!!!!! … náš stoper trochtič opět v akci uspěšně … další krásný pas od trochtiče a faul na 7 metrech … máme time 11 vteřin před sirénou … (Vlasta: dobrý taktický tah od trenéra co neumí nic) … ivošek rozehrává … (Kosťa: vzit TIME umí dokonale … Heldo vymysli něco) … z místa ivošek lobuje zeď i golmana 2:1 vedeme!!!!!!!!! … poločas … druhý poločas začínáme aktivněji a vletěli jsme na ně tak že po 30 vteřinách vedeme 3:1, Lubosova pěkná akce zakončena na zadní!!!! … kombinace našich a naslednou ránu matese likviduje zase golman … teď je hra uprostřed hřiště … 6.minuta držíme balón … teď střela golman na roh … z rohu na zadní Luboš hlava vedle … zatvrzelý trenér helešic ppřený jako vždy … 8. minuta time Bohuslavice … už se hraje a jsme lepší … šance alda jen roh … Další šance huťas … alda doráží nic … brejk likviduje stoper trochta … Bohuslavice snižují 3:2 konec 12. minuty … šanci bohuslavic blokuje kutris … brejk pro nás 3 na 1 uhráli jsme roh … mates motá hleda řve vykoupej ho … individuální akce Luboše máme roh … 2 na 1 … 3 na 2 … vedeme 4:2 kutris … 2 na 2 … ivošek na Luboše 5:2 konec 14. minuty … během minuty 2 góly jsme dali … opět 2 na 1 … ivošek zasekl a zkušeně podržel … kapitánem je dnes Kutris při nepřítomnosti Hrůši … konec 5:2.

Na druhý zápas bohužel už museli hoši vyrazit na cestu.

Každopádně i druhý zápas jsme nakonec zvládli a ve finále nás vyzve obhájce titulu FC Internazionale Otrokovice, který v 1. zápase prohrál v odvetě loňského finále s Futsal Kroměříž 2:5, ale následně 2.zápas zvládli 2:1 a v penaltovém rozstřelu přestříleli Futsal Kroměříž v poměru 9:8.

Finále je na programu v sobotu 20.2.2016 ve 12:00 ve sportovní hale Štěrkoviště v Otrokovicích.