ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Highlighty z utkání Zlína v Mohelnici .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českokrumlovsky deník - Bombarďáci přivezli z Litomyšle skvělé pohárové stříbro

zobrazit foto

3.2.2016, 15:24 | vložil: Petr Koseček

Litomyšl - Větřínští se až ve finálovém nastavení museli sklonit před největším favoritem z Prahy. Štefan Beránek byl vyhlášen nejlepším gólmanem pohárového turnaje.

V posledních dnech přicházejí ze žlutočerného tábora větřínských futsalistů jen samé dobré zprávy.

Bombarďáci vybojovali v základní části nejvyšší soutěže sálovkářů – 1. celostátní lize – výborné čtvrté místo a ve čtvrtfinále play off se utkají o historický postup do Final Four s celkem SMR Plus Zlín (1. zápas doma v Českém Krumlově v sobotu 13. února). A fakt, že žlutočerní mají formu, potvrdil i finálový turnaj Českého poháru ve futsalu, který se poslední lednovou sobotu konal ve sportovní hale v Litomyšli.

Větřínští v konkurenci dalších sedmi týmů dokráčeli až do finále, kde se po nerozhodném bezbrankovém výsledku až v prodloužení museli sklonit před největším favoritem a obhájcem pohárového prvenství z posledních tří let – pražským Chemcomexem.

Jihočeši v základní skupině hladce přehráli dalšího ligového rivala z Moravské Třebové, rovný půltucet branek nasázeli do sítě soupeře z Želenic a poté vybojovali první smírnou bitvu s Chemcomexem, kterou favorit vyhrál až po penaltovém rozstřelu. V semifinále si pak Bombarďáci poradili s Lanškrounem a na cestě za pohárovým triumfem je zastavil, jak již bylo řečeno, až favorit z metropole.

Bombarďáci si kromě dobrého dojmu ze stávající výkonnosti odvezli z Litomyšle i jedno individuální ocenění, když Štefan Beránek byl pořadateli vyhodnocen nejlepším gólmanem turnaje.

Výsledky – základní skupina A: Bombarďáci VĚTŘNÍ – Šakalí hněv Moravská Třebová 4:1, – Veterans Želenice 6:1, – Chemcomex Praha 1:1 na pen. 2:3, Chemcomex Praha – Želenice 5:1, Chemcomex Praha – Moravská Třebová 5:1, Želenice – Moravská Třebová 6:1.

Výsledky – základní skupina B: Polička B – Lanškroun 2:3, Jilemnice – Zlín 1:1 na pen. 3:2, Jilemnice – Polička B 0:0 na pen. 7:6, Zlín – Lanškroun 0:0 na pen. 2:0, Polička B – Zlín 1:2, Lanškroun – Jilemnice 7:3.

Semifinále: Bombarďáci VĚTŘNÍ – Zanzibar Lanškroun 3:1, Chemcomex Praha – SMR Plus Zlín 3:1.

O 3. místo: SMR Plus Zlín – Zanzibar Lanškroun 4:3.

Finále: Bombarďáci VĚTŘNÍ – Chemcomex Praha 0:0, po prodloužení 0:4.

Sestava Bombarďáků Větřní: Š. Beránek – Sláma, Dychtl, M. Svoboda, Cais – Babouček, Grznárik, Weinhard, Homer. Trenér Pavel Šilhan.
Autor: Karel Vosika
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. BOMBARĎÁCI Větřní   9
5. VPS NOVABRIK Polička   9
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: