Svitavský deník - První krok je nenavedl k úspěchu, sálovkáři musí v odvetách zabrat .....více v sekci Aktuality

Orlický deník - Družba končí před branami play off

4.2.2016, 18:09 | vložil: Petr Koseček

Brno, Vysoké Mýto – Těžký los nevěstil nic dobrého, což se také projevilo.

Sáloví fotbalisté Družby končí před branami play off a sezona pro ni končí. V Hustopečích u Brna prohrála oba poslední zápasy.

SMR Plus Zlín – FC Družba
Vysoké Mýto 4:0
Přes veškerou snahu se Mýtští nedokázali přes zlínský celek prosadit. Domácí začali hned od úvodu velmi aktivně a vytvářeli si šance. Nadějí pro Družbu bylo pouze jednogólové manko. Jenže druhá půle byla o něčem jiném. Zlín brzy přidal druhý gól, což Mýtské definitivně zlomilo.
Fakta – branky: 8., 25. a 40. Chvíla, 34. Zapletal. Chyby: 6:1. Poločas: 1:0. Vysoké Mýto: Branda – Hovorka, Dostál, Hromádka, Bureš, Tesař, Lebeda, Hojný, Novák.

GIOIA B2Balance Brno – FC Družba Vysoké Mýto 4:2
Dlouho vyrovnané, dramatické utkání, kdy hostující hráči dlouho drželi krok s favorizovanými Brňany. O bodový zisk přišli až v samotném závěru.
Gólman Branda dělal, co mohl, aby střelecké pokusy domácích hráčů pokryl. Ve třech případech mu pomohla i branková konstrukce. Potřebné body Družba nezískala a bylo jasné, že do postupové osmičky se nedostane. Tam proklouzl nováček nejvyšší soutěže Šakalí hněv Moravská Třebová.
Fakta – branky: 10. Presl, 17. Prokeš, 36. Dobšíček, 39. Havel – 3. Novák, 22. Hovorka. ŽK: 1:3. MK: 0:1. Chyby: 3:11. Poločas: 2:1. Vysoké Mýto: Branda – Hovorka, Dostál, Hromádka, Bureš, Tesař, Lebeda, Hojný, Novák.

1. CHEMCOMEX 18 17 1 0 85:14 52
2. NOVABRIK 18 15 0 3 58:26 45
3. GIOIA Brno 18 11 2 5 66:40 35
4. Větřní 18 10 1 7 74:44 31
5. Zlín 18 9 3 6 46:45 30
6. Jilemnice 18 4 5 9 35:62 17
7. Dobříč 18 4 3 11 39:86 15
8. M. Třebová 18 4 2 12 37:57 14