Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci Aktuality

Pražský Chemcomex zdolal v přípravě futsalový SK Interobal Plzeň

12.2.2016, 14:32 | vložil: Petr Koseček

Ve středu jsme odehráli přátelský zápas s futsalovým SK Interobal Plzeň. Zápas hraný na tři třetiny začali aktivněji hosté, kdy už po několika minutách musel vytasit první zákrok Mareš po přečíslení dva na jednoho. Gólově zápas načali naši, kdy si Šafránek přes levou stranu narazil s Bialkem a následně bodlem nedal Sochůrkovi šanci. Netrvalo dlouho a bylo srovnáno. Nejprve hosté zahrozili nastřelenou tyčí. O několik minut později už ale bylo srovnáno, když plzeňští vykombinovali naši obranu i s brankářem Marešem a pohodlně skórovali do prázdné branky. Následně po protiútoku a nastřelení balónu před branku plzeňský obránce smolně zahrál rukou a Havrda následně z penalty nezaváhal – 2:1. Jednobrankové vedenní nám dlouho nevydrželo a po zbytečné ztrátě na půli hřiště nedal útočící hráč umístěnou střelou Marešovi šanci.

Do druhé třetiny vstoupili plzenští aktivněji a už v úvodu se musel mít na pozoru brankář Mařeš. Do vedení jsme se potažení balónu na levé straně Havrdou, který levačkou uklidnil balón na zadní tyč. V zápětí byla plzeňským nabídnuta možnost penalty s kterou však neneložili nejlépe a stav zůstával nadále 3:2. Na půli soupeře vystihl Šnídl rozehru plzeňských a nahrál před prázdnou branku Šafránkovi, který se nemýlil – 4:2. Už to vypadalo na dohrání druhé třeniny s dvou brankovým náskokem, když Plzeň opět dokázala snížit.

V závěrečné třetině se gólově dařilo už jen našim, kdy se nejprve po rychlé rozehrávce autu z levé strany prodral přes brankáře až ke gólu Grznárik a poslední gól zápasu zaznamenal do prázdné branky Fichtner, který vystihl pokus hostí o rychlou rozehru.

Chemcomex Praha vs SK Interobal Plzeň 6:3

Zdroj: Facebook Chemcomexu Praha