ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Kanonýr Konečník má další grál. Hošanům vystřílel titul v krajské lize .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Novabrik jde pro postup, Šakalové budou čelit nejlepšímu týmu

zobrazit foto

12.2.2016, 14:36 | vložil: Petr Koseček

Polička, Moravská Třebová – O tomto víkendu startuje čtvrtfinále celostátní ligy v sálovém fotbale. Svitavsko má dvojité zastoupení. Polička jde do série coby zřejmý favorit, Moravská Třebová jako jasný outsider.

Šakalí hněv vyzve suveréna posledních sezon Chemcomex Praha (první utkání 13. února od 20 hodin v Praze-Radotíně, odveta 21. února od 14 hodin v Litomyšli a případný třetí zápas 27. února znovu v Praze).

Moravskotřebovští futsalisté vědí, že mohou jen překvapit, ovšem zbraně dopředu neskládají. „Play off je úplně jiná soutěž a naším cílem je soupeře co možná nejvíce potrápit," netají se šéf klubu Petr Matoušek. „Sestava na první zápas v Praze nedozná větších změn oproti dlouhodobé části. Absence v ní budou vykompenzovány návraty po zranění," upozorňuje.

Jak zaskočit zdánlivě neporazitelného giganta? „Alfou a omegou bude obranná hra, ta je pro případný úspěch stěžejní," je si vědom Petr Matoušek. Odvaha ale družstvu nechybí. „Rádi bychom sérii minimálně vrátili zpět do Prahy, takže hlavně za týden v Litomyšli mohou Pražané počítat s opravdovým peklem," slibují Šakalové.

VPS Novabrik si po roce zopakuje loňské čtvrtfinálové zápolení s celkem FK Adria Dobříč (první utkání 13. února od 16 hodin v Poličce, odveta 20. února ve Stochově a případné třetí utkání 27. února v Poličce).

Poličský kouč František Švec má před začátkem play off potíže se sestavou. „Určitě nenastoupíme ve složení, jaké bych si představoval. Jsem rád, že dáme do kupy dvě čtyřky, pomoci musí kluci z béčka," řekl Švec, jehož kádr poznamenaly hlavně zdravotní problémy hráčů.

„Určitě chceme postoupit, ale respektujeme soupeře, s nímž jsme loni první zápas prohráli a sérii potom otáčeli. Bude záležet, s čím přijede, ale pokud poskládá silný tým, bude velmi nebezpečný. Nemyslím si, že to pro nás bude snadná práce, čekám vyrovnaný boj, který rozhodnou maličkosti a momentální forma," přemítá trenér Švec před úvodním zápasem série.

Další dvojice:

Bombarďáci Větřní – SMR Plus Zlín, GIOIA B2 Balance Brno – SK SICO SC Jilemnice.
  


Autor: Radek Halva
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: