Výsledky Zlínské krajské ligy - 3.hrací den 7.12.2019 .....více v sekci Aktuality

V pražském Radotíně skončilo další čtvrtfinále, Chemcomex vyhrál 9:1.

13.2.2016, 20:19 | vložil: Milan Semmler

V Radotíně probíhá další čtvrtfinále celostátní ligy meze Chemcomexem Praha a Šakalím hněvem Moravská Třebová.
Sestavy:
Chemcomex: Vozár, Suchůrek - Bialek, Šafář, Kamas, Šafránek - Havrda, Sop, Šafář, Rott, Kuchárik
Moravská Třebová - Vykydal - Trnka, Marek, Novák, Sedláček, Huryta, Muller, Spalenský, Němec, Suchý, Matoušek.
Branky: Havrda 3, Šafránek, Rott, Šnídl, Bialek, Kuchárik, Šafář - Muller

V s sedmé minutě se ujal vedení Chemcomex, když krásnou kombinaci zakončil z bezprostřední blízkosti Jan Šafář. Na 2:0 zvýšil po podobné akci po přihrávce Jana Šafáře z pravého rohu podél brankové čáry Ondřej Havrda. Na 3:0 zvýšil po přihrávce Ondřeje Šafránka střelou ze středu z hranice brankoviště Milan Bialek. Na 4:0 zvýšil po přihrávce zprava od Milana Bialka Ondřej Šafránek. Vzápětí snížil po povedené akci hostů Kamil Muller. Na 5:1 zužitkoval přihrávku zleva od Martina Sopa Ondřej Havrda. Tímto stavem skončíl první poločas.
Ve druhém poločase se nejprve trefil po přihrávce Ondřeje Havrdy Miroslav Rott a zvýšil na 6:1. Další branku vstřelil po přesné nahrávce Milana Bialka dorážkou do prázdné branky Ondřej Havrda. Na 8:1 zvyšuje skóre dorážkou nahrávky Ondřeje Šafránka Michal Kuchárik. Přečíslení 2:1 využili Ondřej Šafránek, který nezištně přihrál před branku Petru Šnídlovi.