ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Skončila základní část RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje

zobrazit foto

15.2.2016, 14:09 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 13.2.2016 pokračovala v libouchecké sportovní hale RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje. Její šesté kolo uzavřelo základní část a určilo, kdo si zahraje o veteránský titul a kdo „pouze“ o šesté až deváté místo. Malý počet vstřelených gólů svědčí o tom, že šlo opravdu o hodně a obrany tak dominovaly nad útoky.

Plná polovina z dvanácti naplánovaných utkání skončila vychytanou nulou pro spokojeného brankáře a ve stejném počtu utkání padlo dvě a méně branek. O vyrovnanosti soutěže svědčí další fakt, že bodový rozdíl mezi třetím a osmým týmem tabulky je pouhých pět bodů.

Suverén několika posledních sezón SK Jílové udělal výrazný krok k obhajobě titulu, když všechna tři svá utkání vyhrál a to bez inkasovaného gólu.
Svojí sílu předvedla Rozbuška Boletice. Rovněž odehrála tři zápasy, ve kterých dvakrát zvítězila a jednou remizovala. Právě plichta se Sokolem Bělá stála Boletické účast v bojích o veteránského šampióna.

JK Trans Varnsdorf taktéž dva duely opanoval, v jednom však prohrál, ale pohodlně si kontroluje stříbrnou příčku zajišťující účast na Mistrovství republiky hráčů 40+ v Havířově. Sokol Bělá v Libouchci vydoloval veledůležité čtyři body ve dvou mačích, jež Sokolníky katapultovaly ze šesté a čtvrtou pozici.

Trio mužstev veze z libouchecké palubovky tři body. Eurosportu Teplice stačily k udržení bronzového umístění, SK RAFani Děčín také udrželi svou pozici, tu pátou a vlastně i Nota-Slovanka Děčín zůstala po tomto turnaji na stejném místě, ale sedmé místo jí odsoudilo k tomu, že neobhájí loňské stříbro.
Dvojice mančaftů nebodovala. Hráči Old Stars Ludvíkovice si před tímto turnajem brousili zuby na finálovou účast, musí se však spokojit s boji o 6. – 9. místo. Tenis Proboštov veteránský peloton uzavírá a již si nemůže své umístění vylepšit.

RAF Děčín Veteráns liga se po tomto turnaji rozdělila na dvě skupiny. O titul si zahrají: SK Jílové, JK Trans Varnsdorf, Eurosport Teplice, Sokol Bělá a SK RAFani Děčín. O 6. – 9. budou bojovat: Rozbuška Boletice, Nota-Slovanka Děčín, Old Stars Ludvíkovice a Tenis Proboštov.
Mužem 6. kola byl zvolen Jan Peterka z Tenisu Proboštov a střelce kola máme hned dva – Jana Mikšovice z Eurosportu Teplice a Petra Pomíchala z JK Trans Varnsdorf, oba se trefili třikrát.

Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Prinz, Z. Mráz a J. Habada. Finálové kolo se odehraje v sobotu 5.3.2016 od 9.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: