ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - SMR Plus přibrzdili sudí. Zlín se nevzdává

zobrazit foto

18.2.2016, 09:28 | vložil: Petr Koseček

Zlín – Oprátku na krku znamenající vyřazení už několikrát zažili. Nejúspěšnější regionální tým v Celostátní lize sálového fotbalu SMR Plus Zlín nezvládl úvodní duel čtvrtfinále play-off a v sérii na dvě vítězství si již nemůže dovolit zaváhat. „Pro postup uděláme maximum. Není rozhodnuto," burcuje kabinu hrající kouč Zlína Zdeněk Julina.

Jeho svěřenci ve Větřní dokázali držet krok s domácími více než půl hodiny. „Podle očekávání to byl vyrovnaný zápas. Rozhodla větší obětavost a bojovnost domácích a naše zbytečné chyby v obraně," klopil po utkání oči Julina.

Hodně jej mrzí zejména první půle. „Byli jsme jasně lepší, bohužel jsme nedokázali vstřelit více než jednu branku, i když šli naši hráči i ve třech na brankáře… Bohužel nám v této části, ale i v celém zápasu zvlhnul střelecký prach," připouští kouč.

O osudu utkání tak Větřní rozhodlo v závěru dvěma slepenými góly. „Trefil se dokonce i jejich brankář, góly byly laciné. Soupeře jsme bohužel začali výrazně přehrávat až po obdržených brankách. Vše na závěr umocnili rozhodčí, hlavně třetí místně příslušný, kteří nám upřeli hned několik devítek, přehlíželi jasné ruky," poznamenal naštvaně Julina.

K udržení naděje tak nyní Zlínští musejí v sobotu od 15 hodin v hale na Štěrkovišti v Otrokovicích soupeře bezpodmínečně porazit. „Křivdu stále cítíme, o to lépe budeme připraveni na odvetu. A pokud zlepšíme obrannou fázi, proměníme šance, do Budějovic se příští sobotu znovu vrátíme a svoji misi dostat se na finálový turnaj zvládneme. O tom jsem dnes přesvědčen!" hřímá hrající kouč.

VĚTŘNÍ – SMR PLUS ZLÍN 5:2 (1:1).

Branky Zlína: Haloda, Zapletal. Sestava Zlína: O. Soukeník – Světlík, Křepelka, Cieslar, Kahaja, Julina, Zapletal, Haloda, Chvíla.

DALŠÍ VÝSLEDKY čtvrtfinále play-off – 1. zápasy: Polička – FK Adria Dobříč 7:2, Brno – Jilemnice 4:2, Chemcomex – Mor. Třebová 9:1.Autor: Martin Břenek
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: