ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Krkonoššský deník - Do vedení v Celostátní lize jde favorit z Brna

zobrazit foto

19.2.2016, 09:40 | vložil: Petr Koseček

Brno, Jilemnice - Po šestém místě v základní části Celostátní ligy přišlo pro SK SICO Jilemnice na řadu vysněné play off. V něm se týmu Milana Szaba opět postavil silný protivník z moravské metropole, tým GIOIA B2Balance Brno.

Brno - Jilemnice 4:2 (2:1)

Fakta - branky: 9. Levčík, 16. Cenek, 23. Klimeš, 31. Prokeš – 14. Kraus, 35. D. Paulů. Rozhodčí: Tománek, Mikoška. ŽK: 2:1. SK SICO Jilemnice: Pivoňka – Šnorbert, Ondruš, Majtaník, Srkal, Fišar, Machát, Nemeth, D. Paulů, P. Kraus, Nikrmajer.

Podle očekávání začalo vstupní utkání čtvrtfinálové série z obou stran opatrně. Oba celky se soustředily především na to, neudělat chybu. O góly ale diváci ochuzeni nebyli. V 9. minutě otevřel střelecký účet domácí Levčík. Hosty inkasovaná branka vyburcovala k ofenzivě a hned za pět minut dokázal srovnat Pavel Kraus. Stav 1:1 bohužel do přestávky nevydržel. Po chvíli se totiž prosadil český reprezentant Cenek.

Na startu druhého poločasu zvýšil brněnské naděje ranou k tyči Klimeš, a když Prokeš ve 31. minutě pálil přesně počtvrté, bylo rozhodnuto. Jilemničtí se sympaticky snažili dál, snížit dokázal David Paulů. Další slibné příležitosti ale už větší drama nepřinesly a s pomyslným mečbolem tak v sobotu do Jilemnice vyrazí Brňané. Odveta má výkop na programu v 18 hodin.

Výsledky dalších sérií: Polička – Dobříč 7:2, Větřní – Zlín 5:2, Chemcomex Praha – Moravská Třebová 9:1.
  
Autor: Tomáš Otradovský
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: