Výsledky odvetných čtvrtfinálových utkání Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality

Krkonoššský deník - Do vedení v Celostátní lize jde favorit z Brna

19.2.2016, 09:40 | vložil: Petr Koseček

Brno, Jilemnice - Po šestém místě v základní části Celostátní ligy přišlo pro SK SICO Jilemnice na řadu vysněné play off. V něm se týmu Milana Szaba opět postavil silný protivník z moravské metropole, tým GIOIA B2Balance Brno.

Brno - Jilemnice 4:2 (2:1)

Fakta - branky: 9. Levčík, 16. Cenek, 23. Klimeš, 31. Prokeš – 14. Kraus, 35. D. Paulů. Rozhodčí: Tománek, Mikoška. ŽK: 2:1. SK SICO Jilemnice: Pivoňka – Šnorbert, Ondruš, Majtaník, Srkal, Fišar, Machát, Nemeth, D. Paulů, P. Kraus, Nikrmajer.

Podle očekávání začalo vstupní utkání čtvrtfinálové série z obou stran opatrně. Oba celky se soustředily především na to, neudělat chybu. O góly ale diváci ochuzeni nebyli. V 9. minutě otevřel střelecký účet domácí Levčík. Hosty inkasovaná branka vyburcovala k ofenzivě a hned za pět minut dokázal srovnat Pavel Kraus. Stav 1:1 bohužel do přestávky nevydržel. Po chvíli se totiž prosadil český reprezentant Cenek.

Na startu druhého poločasu zvýšil brněnské naděje ranou k tyči Klimeš, a když Prokeš ve 31. minutě pálil přesně počtvrté, bylo rozhodnuto. Jilemničtí se sympaticky snažili dál, snížit dokázal David Paulů. Další slibné příležitosti ale už větší drama nepřinesly a s pomyslným mečbolem tak v sobotu do Jilemnice vyrazí Brňané. Odveta má výkop na programu v 18 hodin.

Výsledky dalších sérií: Polička – Dobříč 7:2, Větřní – Zlín 5:2, Chemcomex Praha – Moravská Třebová 9:1.