Michal Culek z Bělé se osamostatnil na čele střelecké listiny Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje .....více v sekci Aktuality

ADRIA udolala Poličku v prodloužení a srovnala v sérii na 1:1, Jilemnice vedla po půli nad Brnem, poté ještě 4:2 a nakonec odešla poražena 4:8, Gioia Brno je tak prvním jistým účastníkem Final four

20.2.2016, 09:01 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 20. února se na třech místech (ve Stochově, v Otrokovicích a v Jilemnici)hrají odvetná čtvrtfinálová utkání play off celostátní ligy v sálovém fotbalu - futsalu. Jako první byl odehrán duel ve Stochově na Kladensku, kde Adria Dobříč hostila Poličku, která v prvním duelu vyhrála doma až po prodloužení. Stejný scénář se opakoval i ve středních Čechám, Východočechům patřil první poločas, ADRIA stačila srovnat stav utkání do konce základní hrací doby, když prohrávala už 2:4 a v poslední minutě vyrovnal Tomáš Abrhám.

V prodloužení byla tentokrát úspěšnější ADRIA, hrdinou utkání byl Kaválek, který zaznamenal 4 branky, u hostí Jílek zaznamenal hattrick. Rozhodnout o postupujícím do Final four tak musí poslední třetí duel za týden v Poličce.