Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci Aktuality

Adria Dobříč zachraňovala play off až v poslední minutě

20.2.2016, 21:12 | vložil: Petr Koseček

Dnešní zápas byl o poznání útočnější,než první čtvrtfinálový zápas. Bohužel pro nás, po našich gólech, soupeř vždy okamžitě odpověděl. Nejprve se dostal za obranu Kaválek a dostal nás do vedení. Za minutu kopali hosté trestňák z dálky a bomba skončila v šibenici. Po chvilce opět Martin Kaválek technickou střelou překonal brankáře hosti. Jenže vzápětí jsme si nepohlídali roh a hlavička skončila v naší brance. I nadále dominovali útoky nad obranami a gólmani se nenudili. Do poločasu jsme ještě jednou inkasovali, to soupeři parádně vyšla narážečka a poprvé jsme museli dohánět.

Vstup do 2.půle se nám příliš nepovedl. Polička nám odskočila o dva góly po prudkém centru,usměrnil Jílek hlavičkou míč pod břevno. Ještěže se nám prakticky okamžitě povedlo snížit. Pavel Caizl dělal kličku brankáři,ten ho srazil a Kaválek penaltu proměnil 3:4. Zbytek normální hrací doby se vyznačoval naší snahou o vyrovnání. Soupeř dobře bránil a využíval každé příležitosti k brejkům. V těchto chvílkách nás několikrát podržel Konečný v brance. Tři minuty před koncem nastřelil Erneker z voleje břevno a už to vypadalo špatně. Přišla však poslední minuta, hosté ztratili na naší polovině míč a nám vyšla parádně akce tři na dva. Fujdiar posunul do prava na Caizla a křížnou přihrávku využil Abrham k vyrovnání.

První pětiminutovka prodloužení byla opatrná a branka žádná nepadla. To druhá část byla divočejší. Hned z kraje se na bližší tyč trefil Slavík a o minutu později se dopustili hosté šestého faulu. Kaválek "devítku" proměnil. Dvě a půl minuty před koncem Polička snížila Navrátilem a až do konce to bylo pořádné drama. Penaltový rozstřel měl na noze Netolický,před prázdnou brankou situaci podcenil a Abrham míč z brankové čáry vykopl a nám tak zachránil výhru.
Za týden nás čeká v Poličce rozhodující zápas o postup do "Final four" kde nemůžeme počítat se Zdendou Ernekerem,po zápase byl vyloučen za urážku rozhodčího. Musíme se pořádně připravit a pokusit se konečně překročit hranici čtvrtfinále.

FK Adria Dobříč - VPS Novabrik Polička 6:5 po prodl. 4:4(2:3)
Branky: 5.min.Kaválek 1:0, 7.min.Jílek 1:1, 9.min.Kaválek 2:1, 10.min.Kováč 2:2, 18.min.Jílek 2:3, 24.min.Jílek 2:4,.25.min.Kaválek3:4, 40.min.Abrham 4:4, 46.min.Slavík 5:4, 47.min.Kaválek 6:4, 48.min.Navrátil 6:5