ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vítězem DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje se stalo Autocentrum Jílové

zobrazit foto

21.2.2016, 13:29 | vložil: Petr Koseček

Varnsdorfská sportovní hala hostila v sobotu 20.2.2016 finálové kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje. Dopolední část byla ve znamení bojů o 6. – 10. místo a odpoledne se odehrály souboje o krajského šampióna.

Týmy, jež se zúčastnily dopoledních utkání o umístění ve spodní polovině tabulky, nebraly toto kolo pouze jako formalitu a proto k vidění byla zajímavá sálovka. Nejlépe si vedli hráči DeCe Computers Děčín, kteří ve čtyřech odehraných zápasech třikrát vyhráli a jednou se se svým soupeřem rozešli smírně. Deset získaných bodů pomohlo „Décéčku“ vylepšit své postavení v tabulce po základní části z osmého na sedmé místo.

Sokol Bělá si v závěrečném turnaji této sezóny připsal pět bodů za vítězství, dvě plichty a porážku. Navrátilec do krajské soutěže bude jistě se svým umístěním v polovině tabulky spokojen a má do budoucna na čem stavět.
Zbylé trio Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, SC Stap Vilémov a Turbo Děčín „A“ vybojovalo ve Varnsdorfu čtyři body a seřadilo se na osmé až desáté příčce.

Po dopoledním předkrmu začaly po obědě duely o medailová umístění. JK Trans Varnsdorf „A“ stoprocentně využil domácího prostředí a všechna čtyři svá utkání vyhrál. Přesto dvanáct získaných bodů stačilo „pouze“ k udržení stříbrného stupně, jelikož náskok Jílového byl již před tímto turnajem nedostižný.

Autocentrum Jílové „A“ i Bumiko Děčín shodně získali šest bodů za dvě výhry a stejný počet proher. Zatímco Jíllováci mohli hrát uvolněně a užívat si mistrovských oslav, obhájce titulu Bumiko musel ještě pořádně zamakat, aby vybojoval alespoň bronz.

FC Veteráns Želenice a FC Louka Košťany ČOS vezou z Varnsdorfu po třech bodech. Veteráni tak neobhájí loňské třetí místo a Louka jako staronový extraligový účastník bude stejně jako Sokol se svým umístěním ve středu tabulky celkem spokojena.

Mužem finálového kola byl zvolen Jaroslav Beránek z JK Trans Varnsdorf „A“, který se stal se šesti brankami i střelcem tohoto kola.

Vítězem DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje v sezóně 2015/2016 se stalo Autocentrum Jílové „A“. Gratulujeme!!!

Všechna utkání posledního extraligového kola s přehledem řídili rozhodčí M. Bouma, P. Sejkora, J. Oborník a J. Mareš.

Zdroj: www.salovka.cz

Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: