ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenér Poličky Franta Švec hodnotí duel ve Stochově

zobrazit foto

23.2.2016, 15:20 | vložil: Petr Koseček

Druhé odvetné utkaní proti týmu Adrie Dobříč jsme bohužel nezvládli a tak se o postupujícím rozhodne až příští týden v naší domácí hale. Těžko se mi hodnotí utkání, ve kterém jsme sice na začátku tahali za kratší konec provazu, ale v jeho průběhu měli zápas výborně rozehraný a jen vlastní nedisciplinovaností, jej v závěru ztratili a tím i šanci na ukončení série.

Domácí dvakrát vedli, nám se vždy podařilo záhy srovnat skóre a před poločasem jít po krásné akci i do jednobrankového vedení. Ve druhé půli po naší další brance to vypadalo už na nadějný náskok, jenže domácí záhy po naší chybě snížili z penalty a pak se začali na hřišti dít zásadní věci. Tím, jak se blížil konec zápasu, tak hráčiDobřiče museli více otevřít hru, s čím samozřejmě přicházeli šance na obou stranách.

To co jsme zahodili my se dá těžko popsat, pokud nedáme takovéto šance, tak prostě nemůžeme myslet na úspěch. Na druhé straně trefili domácí břevno a jednou výborně na čáře zachraňoval náš brankař .Bohužel padesát vteřin před koncem po naší chybě v rozehře a špatně vyhodnocené situaci (kdy máme bránit a ne se bezhlavě pouštět do útoku), soupeř vyrovnal a poslal tím zápas do prodloužení.

V jeho první části to bylo spíše opatrnější z obou stran. Ve druhé pětiminutovce opět po naší chybě u domácí svatyně, přišel rychlý protiútok zakončený gólem. Záhy náš šestý faul a proměněná devítka a vedení mužstva Dobříče už o dvě branky. Ještě se nám podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu a vyrovnání viselo ve vzduchu. Jenže k naší smůle deset vteřin před koncem po pěkné akci Roman Netolický nedokázal dopravit míč do prázdné branky a vracející se obránce jej na poslední chvíli upálil z brankové čáry do bezpečí.

Bude se tedy opakovat loňský rok,kdy se stejným soupeřem budeme hrát třetí rozhodující zápas a až ten rozhodne, které mužstvo postoupí na závěrečný turnaj.

Zdroj: Franta Švec - trenér VPS Novabrik Polička
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: