ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Tabulka slušnosti Celostátní ligy .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenér Poličky Franta Švec hodnotí duel ve Stochově

zobrazit foto

23.2.2016, 15:20 | vložil: Petr Koseček

Druhé odvetné utkaní proti týmu Adrie Dobříč jsme bohužel nezvládli a tak se o postupujícím rozhodne až příští týden v naší domácí hale. Těžko se mi hodnotí utkání, ve kterém jsme sice na začátku tahali za kratší konec provazu, ale v jeho průběhu měli zápas výborně rozehraný a jen vlastní nedisciplinovaností, jej v závěru ztratili a tím i šanci na ukončení série.

Domácí dvakrát vedli, nám se vždy podařilo záhy srovnat skóre a před poločasem jít po krásné akci i do jednobrankového vedení. Ve druhé půli po naší další brance to vypadalo už na nadějný náskok, jenže domácí záhy po naší chybě snížili z penalty a pak se začali na hřišti dít zásadní věci. Tím, jak se blížil konec zápasu, tak hráčiDobřiče museli více otevřít hru, s čím samozřejmě přicházeli šance na obou stranách.

To co jsme zahodili my se dá těžko popsat, pokud nedáme takovéto šance, tak prostě nemůžeme myslet na úspěch. Na druhé straně trefili domácí břevno a jednou výborně na čáře zachraňoval náš brankař .Bohužel padesát vteřin před koncem po naší chybě v rozehře a špatně vyhodnocené situaci (kdy máme bránit a ne se bezhlavě pouštět do útoku), soupeř vyrovnal a poslal tím zápas do prodloužení.

V jeho první části to bylo spíše opatrnější z obou stran. Ve druhé pětiminutovce opět po naší chybě u domácí svatyně, přišel rychlý protiútok zakončený gólem. Záhy náš šestý faul a proměněná devítka a vedení mužstva Dobříče už o dvě branky. Ještě se nám podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu a vyrovnání viselo ve vzduchu. Jenže k naší smůle deset vteřin před koncem po pěkné akci Roman Netolický nedokázal dopravit míč do prázdné branky a vracející se obránce jej na poslední chvíli upálil z brankové čáry do bezpečí.

Bude se tedy opakovat loňský rok,kdy se stejným soupeřem budeme hrát třetí rozhodující zápas a až ten rozhodne, které mužstvo postoupí na závěrečný turnaj.

Zdroj: Franta Švec - trenér VPS Novabrik Polička
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: