ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Highlighty z utkání Zlína v Mohelnici .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - Drama jako řemen. Sáloví fotbalisté si zahrají o postup

zobrazit foto

25.2.2016, 15:22 | vložil: Petr Koseček

Zlín – Stále žijí. Až rozhodující třetí zápas na půdě Větřní rozhodne o osudu sálových fotbalistů SMR Plus Zlín, kteří o víkendu vítězstvím 7:3 udrželi naději na postup na březnový Final Four nejlepších čtyř celků Celostátní ligy.

„Byla to ale šichta a nervy. O našem úspěchu rozhodlo až prodloužení, ve kterém jsme ale měli jasně navrch," označil za klíčové hrající kouč Zlína Zdeněk Julina.

Přestože jeho tým byl po většinu času lepším a obětavějším celkem, zlomit odpor soupeře se mu dlouho nedařilo. „Na rozdíl od prvního duelu jsme do utkání dali více srdíčka a obětování. Přestože soupeř se hlavně bránil, z brejků byl nebezpečný. Nám to naopak v koncovce moc nešlo," připustil zkušený fotbalista.

O osudu utkání tak rozhodlo až prodloužení dvakrát pět minut. „Hned v jeho úvodu jsme šli do vedení a soupeř následně fyzicky a herně odpadl. Ale i tak to byly velké nervy, šlo o hodně," přiznal Julina.

Vyrovnané utkání přitom očekává i v sobotu (od 18.45) v rozhodujícím duelu na jihu Čech.

„Je to série naprosto vyrovnaných soupeřů. Větřní může přibrzdit nervozita domácího prostředí. Ani my nic nepodceňujeme, nechceme jako před dvěma roky na finálovém turnaji chybět. Navíc se první březnový víkend hraje v Otrokovicích," dodal Zdeněk Julina.

SMR PLUS ZLÍN – VĚTŘNÍ 7:3 PO PRODL. (1:1, 2:2)

Branky Zlína: Haloda 2, Křepelka 2, Cieslar, Kahaja, Zapletal. SMR Plus: Soukeník – Haloda, Huťka, Kahaja, Křepelka, Julina, Hubáček, Cieslar, Zapletal, Chvíla, Kovář, Krčmář.

DALŠÍ VÝSLEDKY čtvrtfinále play-off: M. Třebová – Chemcomex 4:12 (konečná série 0:2), Jílemnice – Brno 4:8 (0:2), Dobříč – Polička 6:5 (1:1).
  


Autor: Martin Břenek
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. BOMBARĎÁCI Větřní   9
5. VPS NOVABRIK Polička   9
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: