Premium stále bez ztráty bodu, Jarda Goj pořád pálí ostrými .....více v sekci Aktuality

Větřní dnes bojovalo v Českých Budějovicích se Zlínem o premiérové Final four, Zlín nakonec vyhrál o tři branky

27.2.2016, 14:39 | vložil: Petr Koseček

Ve sportovní hale Lokomotivy v Českých Budějovicích se dnes hrálo od 18,45 hodin poslední rozhodující čtvrtfinálové utkání o Final four v Otrokovicích. Nastoupil zde celek Bombarďáci Větřní proti Zlínu, když po dvou zápasech byl stav série nerozhodný 1:1.

Moravskému týmu vyšla na jihu Čech lépe první půle, kdy se ve 13. minutě trefil Kovář. Poločas tak skončil jednobrankovou výhrou Zlína. Ve druhém dějství přidal ve 26. minutě druhou branku SMR zkušený Pepa Cieslar a Zlín již vedl 2:0 a byl zatím blíže Final four. Třetí branku přidal dvě minuty před koncem střelecky disponovaný Kovář a rozhodl tak definitivně o postupu Zlína do Final four, kde zlínský celek vyzve příští sobotu pražský Chemcomex.

BOMBARĎÁCI Větřní - SMR PLUS Zlín 0:3 (0:1)
Branky: Kovář 2, Cieslar

Konečný stav série 1:2.

datum: 27.2.2016
místo: SH Lokomotiva České Budějovice
čas utkání: 18,45 hod.
rozhodčí: HAMRNÍK Miroslav, TUMA Vítězslav, SYRUČEK Oldřich
delegát: HARVALÍK Miroslav