ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Semifinálové dvojice ve Final four v Otrokovicích

zobrazit foto

27.2.2016, 20:10 | vložil: Petr Koseček

V sobotu se definitivně rozhodlo o složení dvojic pro březnové Final four v moravských Otrokovicích. V prvním duelu se představí pražský Chemcomex proti Zlínu a druhou dvojičku tvoří Polička s Brnem. Závěrečný turnaj se hraje již o příštím víkendu v otrokovické hale Na Štěrkovišti.

Finálový turnaj- Final four

Termín: 5.-6. 3. 2016 - SH Na Štěrkovišti Otrokovice
Součástí Final four jsou semifinálová utkání, utkání o 3. místo a finále.

Semifinále - Termín: 5. 3. 2016

Systém: Semifinále CL se sehraje na dvě odehraná utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. Odehrané utkání může skončit nerozhodným výsledkem. O vítězi semifinálového dvojutkání rozhodne lepší bilance ze součtu obou zápasů, tzn. větší počet získaných bodů z obou utkání. Nerozhoduje skóre. V případě shodného bodového zisku následuje ihned po skončení druhého poločasu druhého semifinálového utkání tzv. zlatý poločas 1x20 minut čistého času, který se posuzuje jako samostatné utkání. V případě nerozhodného výsledku tohoto utkání rozhoduje o vítězi semifinále a tím o postupujícím do finále pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 (střelba ze značky pokutového kopu).

Pořadí SF utkání:

1) Nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL - Chemcomex Praha (má práva „domácího mužstva“)- nejhůře umístěný semifinalista po základní části CL - SMR plus Zlín.


2) Druhý nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL VPS Novabrik Polička (má práva „domácího mužstva“)- třetí nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL - Gioia B2Balance Brno.

3) Odvetný zápas první semifinálové dvojice - Chemcomex Praha - SMR plus Zlín.

4) Odvetný zápas druhé semifinálové dvojice - VPS Novabrik Polička - Gioia B2Balance Brno.

Utkání o třetí místo - Termín: 6. 3. 2016

Systém: Utkání o třetí místo sehrají oba poražení semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.

Finále - Termín: 6. 3. 2016

Systém: finále sehrají vítězní semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: