ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rezerva JK Trans Varnsdorf obhájila titul v 1. Autocentrum Jílové lize

zobrazit foto

28.2.2016, 09:54 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 27.2.2016 vyvrcholila v libouchecké sportovní hale 1. Autocentrum Jílové liga. Její finálové kolo bylo rozděleno na dvě části. Od 9.00 hodin si to mezi sebou rozdala mužstva o umístění na 5. – 8. místě.

O tom, kdo bude poslední, bylo rozhodnuto již po základní části, když Las Žlebas Děčín byl s pouhými dvěma výhrami a šesti získanými body beznadějně poslední. Ani v sobotu „Žlebáci“ nepřekročili svůj stín a sezónu tak zakončili třemi porážkami.

Hezouni Děčín „A“ mohli ještě zaútočit na SK Dumbo Děčín, od kterých je po základní části dělily jen tři body. Jenže svou misi úplně nezvládli, jelikož se jim podařilo porazit pouze Las Žlebas a zbylé dva mače s Dumbem a Bentelerem Rumburk prohráli, což v součtu znamená celkově sedmé místo ligové tabulky.

SK Dumbo Děčín předvedlo v závěru sezóny dobrou formu a v Libouchci třikrát vyhrálo, přesto svou pozici nevylepšilo a skončilo šesté, jelikož Benteler Rumburk měl dostatečný náskok, který si ve finálovém kole pohlídal a mohl si dovolit takový luxus s „Dumbáky“ prohrát a ve své premiérové sálovkářské sezóně se tak raduje z páté pozice.

Půl hodiny před polednem se rozhořely boje o ligového vítěze. Nejlepší výchozí pozici měl JK Trans Varnsdorf „B“, který měl čtyřbodový náskok před Autocentrem Jílové „B“. O další tři body zpět bylo Transco Bohemia Děčín a bez šance na vylepšení své pozice do turnaje vstupoval SLŠ a SOŠS Šluknov.

SLŠ a SOŠS Šluknov s oběma rezervami prohrál, přesto se loučil s touto sezónou výhrou nad Transcem Bohemia Děčín. To si naopak rozdělilo body jak s „Jékáčky“ tak i Jílováky a poprvé ve své historii se tak raduje z medailového umístění. Bronz si za své výkony během tohoto ročníku rozhodně zaslouží.

JK Trans Varnsdorf „B“ obhájil své loňské vítězství, když si svou pozici pohlídal plichtou s Transcem a výhrou nad Šluknovem. Do závěrečného souboje sezóny s Autocentrem Jílové „B“ tak vstupoval s jistotou nedostižného náskoku před svým soupeřem. Zisk titulu oslavil vítězstvím 3:1. Jílovští se po loňském zisku bramborových medailí tentokrát radují ze stříbra.

Mužem finálového kola byl zvolen Karel Marko z Benteleru Rumburk a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Josef Galbavý z JK Trans Varnsdorf „B“ s pěti přesnými zásahy. Všechna utkání finálového kola spolehlivě řídili M. Čech, J. Prinz a Z. Mráz.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: