Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci Aktuality

Polička odjíždí do Otrokovic ve velmi silné sestavě

4.3.2016, 15:18 | vložil: Petr Koseček

Dobrá věc se podařila! Poličtí futsalisté zvládli především psychický tlak, který si na sebe sami vytvořili a v rozhodujícím zápase o postup do finálové čtyřky porazili Dobříč 7:0. Nepřipustili tak žádné drama, už v poločase vedli 3:0 a po roce si opět zahrají o titul, v semifinále je čeká tradiční soupeř posledních let o postup - GIOIA B2B Balance Brno.

Hodnocení Franty Švece 3. utkání s Dobříčí:

Třetí rozhodující zápas o postup na závěrečný turnaj play-off se nám vydařil a po výhře 7-0 nad mužstvem Adrie Dobříč se po roce opět utkáme s těmi nejlepšími o mistra České republiky v sálovém fotbale. Výsledek vypadá jednoznačně, ale hlavně první půle nebyla vůbec jednoduchá. Šli jsme sice poměrně rychle do vedení, ale nedařilo se nám přidat další góly a tak soupeř i když se moc často nedostával na dostřel naší svatyně byl pořád ve hře a zápas mohl dostat po vyrovnávací brance úplně jiný směr. V závěru poločasu jsme ale dvakrát gólově udeřili my a do kabin tak odcházeli se solidním náskokem. Ve druhém poločase a našich dalších dvou přidaných gólech bylo už jasné, že si vítězství nenecháme vzít. Kluci zvládli důležitý zápas na jedničku, soupeři ke konci opět docházeli síly, neboť přijel jen s pěti hráči a může jen litovat při kvalitě svého kádru, že k nám nedorazil ve větším počtu, tím by určitě zvednul své postupové ambice. Těší mě, že i naše sestava se blíží té, kterou bych rád viděl na finálovém turnaji a doufám, že už nepřijdou nějaké zdravotní komplikace a tento víkend odjedeme do Otrokovic v totožném složení.