ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Tabulka slušnosti Celostátní ligy .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník se vrací k sobotního postupu Zlína

zobrazit foto

6.3.2016, 19:34 | vložil: Petr Koseček


Otrokovice – Husarský kousek se v sobotu na úvodním hracím dnu Final Four Celostátní ligy podařil sálovým fotbalistům SMR Plus Zlín. V semifinále play-off totiž vyřadili suveréna základní části a mnohonásobného českého šampiona Chemcomex Praha a v neděli od 13 hodin si v otrokovické hale Na Štěrkovišti zahrají o titul. Za soupeře budou mít Poličku, která vyřadila Brno.

Základ úspěchu výběru hrajícího kouče Zdeňka Juliny dali po prohraném prvním duelu s Pražany (2:5) v následné odvetě, kdy vůbec jako první v sezoně získali skalp Chemcomexu (4:2). V následném penaltovém rozstřelu pak měli pevnější nervy a přesnější mušku a ovládli jej v poměru 7:6, když jako jediný neuspěl Fichtner.

„Měli jsme konečně více štěstí. Každopádně ve světle výsledků se nám asi podařilo vyladit formu na nejdůležitější fázi sezony. Nejprve jsme si až v rozhodujícím třetím zápase čtvrtfinále výhrou 3:0 vykopali postup na finálový turnaj, nyní jsme výkony na hranici našich možností vyválčili možnost si zahrát o historický titul. Pro jeho získání uděláme maximum," slíbil před nedělním finále hrající trenér Zlína Zdeněk Julina.

Nedělní program zahájí duel Chemcomexu s Brnem od 11 hodin.

VÝSLEDKY FINAL FOUR CELOSTÁTNÍ LIGY V SÁLOVÉM FOTBALE v Otrokovicích – semifinále: Chemcomex Praha – Zlín 5:2 branky Zlína: Kovář, Zapletal. Chemcomex – Zlín 2:4, na pen. 6:7. Branky Zlína: Kovář 2, Julina, Haloda. Polička – Gioia Brno 6:2 a 5:3.

Neděle: Finále – 13.00: Polička – Zlín 13.00. O 3. místo – 11.00: Chemcomex Praha – Brno.


Autor: Martin Břenek
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: