ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Česká reprezentace na ME v roce 2018 ve španělském Lloret de Mar nestačila ve finále na tým z Belgie .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínským futsalistům ještě nedošlo, čeho o víkendu dosáhli...

zobrazit foto

11.3.2016, 14:06 | vložil: Petr Koseček

Asi nám ještě nedochází co se stalo. Byl to sen několika generací hráčů, trenérů a funkcionářů, sen neuskutečnitelný, z říše fantazií. Včera se stal po 20-ti letech skutkem: zlínští futsalisté jsou mistry republiky! A to zaslouženě! Ano, bylo k tomu potřeba i hodně štěstí, ale zlínští hráči mu šli naproti. Měli jsme štěstí proti Větřní, měli jsme štěstí proti Chemcomexu a měli jsme současně smůlu i štěstí proti Poličce.

Vložili jsme do všech těch strhujících soubojů něco navíc- srdce a vůli a to rozhodlo. Za tento neskutečný historický úspěch patří samozřejmě poděkování především všem hráčům, kteří ho na palubovce vybojovali, od Ondry Soukeníka v brance až po exekutora neskutečné penalty Tomáše Kleina - více zde https://www.youtube.com/watch?v=uooBTVrIsng

Velkou úctu zaslouží i bývalí hráči Zlína, kteří se tohoto úspěchu již za své kariéry nedočkali, ale přesto stáli na cestě k němu. Vyjmenovat je všechny by asi byla dlouhá řada, jmenujme proto alespoň Tomáše Ulmana a bratry Zubíčkovy. Stejně tak patří obrovské díky i celé rodině Zubíčkových, která věnovala nespočet hodin svého času zlínskému futsalu a Tondovi Bradáčovi, který vychoval řadu hráčů, včetně některých z těch kteří včera přebírali medaile a pohár českého šampióna.

Na závěr bych chtěl poděkovat i všem sponzorům, SMR Plus, CCM Massó, Plastor, Greiner Packaging Slušovice, D Plast, Kovo Bath, Domosa, Kovárna Viva a Advokátní kancelář Roman Pešek. Současně musím vyjádřit mírné zklamání, že nás nedokázalo více podpořit ani Město Zlín, ani Zlínský kraj. Ale abych nekončil pesimisticky, věřím, že i tyto instituce zjistí, že jsme Zlín a celý náš region reprezentovali celkem důstojně.


Zdroj: www.futsalzlin.cz, Josef Soukeník - manager klubu
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: