ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium stále bez ztráty bodu, Jarda Goj pořád pálí ostrými .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínským futsalistům ještě nedošlo, čeho o víkendu dosáhli...

zobrazit foto

11.3.2016, 14:06 | vložil: Petr Koseček

Asi nám ještě nedochází co se stalo. Byl to sen několika generací hráčů, trenérů a funkcionářů, sen neuskutečnitelný, z říše fantazií. Včera se stal po 20-ti letech skutkem: zlínští futsalisté jsou mistry republiky! A to zaslouženě! Ano, bylo k tomu potřeba i hodně štěstí, ale zlínští hráči mu šli naproti. Měli jsme štěstí proti Větřní, měli jsme štěstí proti Chemcomexu a měli jsme současně smůlu i štěstí proti Poličce.

Vložili jsme do všech těch strhujících soubojů něco navíc- srdce a vůli a to rozhodlo. Za tento neskutečný historický úspěch patří samozřejmě poděkování především všem hráčům, kteří ho na palubovce vybojovali, od Ondry Soukeníka v brance až po exekutora neskutečné penalty Tomáše Kleina - více zde https://www.youtube.com/watch?v=uooBTVrIsng

Velkou úctu zaslouží i bývalí hráči Zlína, kteří se tohoto úspěchu již za své kariéry nedočkali, ale přesto stáli na cestě k němu. Vyjmenovat je všechny by asi byla dlouhá řada, jmenujme proto alespoň Tomáše Ulmana a bratry Zubíčkovy. Stejně tak patří obrovské díky i celé rodině Zubíčkových, která věnovala nespočet hodin svého času zlínskému futsalu a Tondovi Bradáčovi, který vychoval řadu hráčů, včetně některých z těch kteří včera přebírali medaile a pohár českého šampióna.

Na závěr bych chtěl poděkovat i všem sponzorům, SMR Plus, CCM Massó, Plastor, Greiner Packaging Slušovice, D Plast, Kovo Bath, Domosa, Kovárna Viva a Advokátní kancelář Roman Pešek. Současně musím vyjádřit mírné zklamání, že nás nedokázalo více podpořit ani Město Zlín, ani Zlínský kraj. Ale abych nekončil pesimisticky, věřím, že i tyto instituce zjistí, že jsme Zlín a celý náš region reprezentovali celkem důstojně.


Zdroj: www.futsalzlin.cz, Josef Soukeník - manager klubu
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: