ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Česká reprezentace na ME v roce 2018 ve španělském Lloret de Mar nestačila ve finále na tým z Belgie .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Libouchci se odehrál Memoriál Jiřího Racka

zobrazit foto

14.3.2016, 15:10 | vložil: Petr Koseček

Již dvanáct let je tečkou za sálovkářskou sezónou v Ústeckém kraji Memoriál Jiřího Racka. Tentokrát se uskutečnil v sobotu 12.3.2016 v libouchecké sportovní hale za účasti šesti týmů: Autocentrum Jílové, Bumiko Děčín, Turbo-Cizina Děčín, ŽŽB Děčín, FC Veteráns Želenice a pořádající Rangers Želenice.
Jak je již na tomto turnaji zvykem, setkají se zde sálovkáři všech věkových kategorií, kteří třeba sálovkářské řemeslo pověsili na hřebík a kopačky nazují jen u příležitosti Memoriálu Jiřího Racka nebo nastupující generace a hvězdy tohoto sportu blízké budoucnosti, ať již ve stejném dresu nebo v tom soupeřově. Všichni hráči, trenéři, funkcionáři, rozhodčí i fanoušci touto cestou uctí památku Jiřího Racka a rádi zavzpomínají na zážitky spojené se sálovkou, nezapomenutelné mače, důležité góly, brankářské zákroky a hlavně na spoustu radosti, kterou nám sálový fotbal stále přináší.

Výsledky tohoto turnaje nejsou až tak důležité, ale aby bylo zpravodajské povinnosti učiněno za dost, je nutno dodat, že vítězem 12. ročníku Memoriálu Jiřího Racka, jež byl odehrán systémem každý s každým, se bez ztráty bodu stalo Bumiko Děčín. O umístění na druhém a třetím místě rozhodoval při stejném devítibodovém zisku vzájemný zápas, který rozhodl o tom, že Autocentrum Jílové bere stříbro a ŽZB Děčín se raduje z bronzových medailí.

Těsně pod stupni vítězů zůstala šestibodová Turbo-Cizina Děčín. I o umístění na páté a šesté příčce taktéž rozhodoval vzájemný zápas mezi oběma želenickými týmy, jež těsně opanovali borci FC Veteráns Želenice a jsou pátí, Rangers Želenice obsadili šesté místo.

Nejlepším střelcem memoriálu se stal Dominik Mottl z Bumika Děčín s osmi vstřelenými brankami a nejlepším brankářem byl zvolen Roman Klabeneš z Rangers Želenice.

Ceny nejlepším jednotlivcům i všem mužstvům předával Jiří Racek ml. se svou dcerkou, zároveň všem hráčům poděkoval za účast a všechna mužstva pozval na následující ročník Memoriálu Jiřího Racka.

Všechna utkání řídili a k dobré atmosféře turnaje přispěli rozhodčí D. Uher, J.Prinz, Z. Mráz a J. Bulín.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: