ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Dva týmy z Ústeckého kraje se zúčastnily veteránského mistrovství republiky

zobrazit foto

16.3.2016, 15:17 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 12.3.2016 se v Havířově uskutečnilo Mistrovství České republiky v sálovém fotbalu pro kategorii 40+. Této akce se zúčastnily i dva týmy z našeho kraje - SK Jílové a JK Trans Varnsdorf.

Los mistrovství byl k našim celkům nemilosrdný a zařadil je společně do skupiny "A", kde s nimi byl i pražský Chemcomex. Skupinu "B" tvořila mužstva SK SICO SC Jílemnice, BT Ježek Praha a domácí SC Premium Stonava.

"Ústeckou" skupinu ovládl bez obdržené branky Chemcomex Praha a tak se v derby rozhodovalo o druhém semifinalistovi. V něm zvítězilo SK Jílové a Varnsdorfští se tak museli spokojit pouze se zápasem o 5. a 6. místo.

Jílováci měli ve vyřazovací části nelehkého soupeře - obhájce veteránského titulu a pořádající celek SC Premium Stonava. I přes srdnatý a obětavý výkon Jílové na svého protivníka nestačilo a čekal jej tedy zápas o bronz, který z minulého ročníku obhajovalo.

JK Trans Varnsdorf přicestoval do Havířova s úzkým kádrem, síly rychle ubývaly a tak v bojích o umístění podlehl BT Ježek Praha. Jílováci si v utkání o třetí místo zopakovali souboj ze skupiny s Pražany. Ve velmi vyrovnaném mači naši borci padli až v samotném závěru a odjeli tak z Havířova bez medaile.

Nutno podotknout, že oba naše týmy zanechaly na veteránském šampionátu dobrý dojem a my jim musíme poděkovat za vzornou reprezentaci našeho kraje.
Závěrem musíme dodat, že Zdeněk Pekař byl zvolen nejlepším brankářem mistrovství. Gratulujeme!!!

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: