ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Na mistrovství Evropy v roce 1998 ve slovenské Povážské Bystrici a v Púchově Češi na medaili nedosáhli .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Memoriál Ladislava Romanovského a Františka Cipra

zobrazit foto

20.3.2016, 10:17 | vložil: Petr Koseček

Libouchecká sportovní hala hostila v sobotu 19.3.2016 již 7. ročník Memoriálu Ladislava Romanovského a Františka Cipra určeného pro ty dříve narozené sálovkáře, jehož se zúčastnilo šest týmů – Sokol Bělá, SK Jílové, FC Suchánek Boys, Adria Dobříč, JVŠ Děčín a SK RAFani Děčín, rozdělených do dvou skupin.
V té první si to rozdali hráči Jílového, Bělé a Suchánek Boys.

Jílováci nezaváhali a do semifinále postoupili po dvou výhrách z prvního místa. O druhé postupové místo si to tak rozdali Sokolové se Suchánkem Boys. Z vítězství se nakonec radovali sálovkáři Bělé a zaplnili tak druhé postupové místo. Suchánek Boys si zahrají o umístění na 5. a 6. místě.

Druhou skupinu opanovali hráči JVŠ Děčín, kteří stejně jako Jílováci ovládli skupinu bez ztráty kytičky. Druhým semifinalistou se stala Adria Dobříč, jež v důležitém souboji zdolala SK RAFany Děčín. Ti vyzvou Suchánek Boys v zápase o 5. a 6. místo.

V prvním semifinále se utkala Adria Dobříč s SK Jílové a ve vyrovnaném mači byli přeci jen o ten jeden gól lepší Jílovští, kteří se radovali z vítězství 2:1. Druhé semifinále bylo o poznání jednoznačnější. JVŠ Děčín v něm porazilo Sokol Bělá v poměru 4:0.

Pak již začaly boje o celkové pořadí. V utkání o 5. a 6. místo dominovali SK RAFani Děčín nad FC Suchánek Boys. Nedovolili svému protivníkovi skórovat a sami se trefili hned čtyřikrát.

V utkání o bronz se střetly týmy Adria Dobříč se Sokolem Bělá. Adria svého soupeře přestřílela a po výsledku 4:1 se tak radovala ze třetího místa.
Dramatickou podívanou nám přinesl finálový duel. Vítězové obou základních skupin SK Jílové a JVŠ Děčín se po právu dostali do závěrečného utkání turnaje, ve kterém paní Štěstěna přeci jen o něco více přála borcům z Jílového. Ti se radovali z vítězství v poměru 3:2 a mohli tak zvednout nad hlavu pohár pro celkového vítěze.

Při vyhlašování výsledků došlo i na ocenění nejlepších jednotlivců. Nejlepším střelcem se stal Ondřej Barilla z SK Jílové, nejlepším brankářem byl zvolen Jiří Petrlík ze Sokola Bělá, nejlepším hráčem direktoriát turnaje zvolil Ladislava Kalouse z Adrie Dobříč a nejstarším hráčem turnaje byl Jaroslav Suchánek z FC Suchánek Boys.

K dobré atmosféře turnaje přispěli svými výkony i rozhodčí D. Uher, J. Prinz, Z. Mráz a J. Bulín.

Zdroj: www.salovka.cz

Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: