Tabulka slušnosti Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality

Česká reprezentace vyhrála po výborném výkonu nad Itálií 5:2

27.3.2016, 08:22 | vložil: Petr Koseček

V belgickém Saint Ghislain byl rozehrán turnaj 4 NATION za účasti České futsalové reprezentace. V prvním utkání turnaje se týmy Belgie a Francie rozešly smírně 5:5. Ve druhém duelu nastoupil český celek proti výběru Itálie, který měl v kádru také tři naturalizované brazilské futsalisty.

Našim futsalistům vyšel na jedničku vstup do utkání, když ve třetí minutě vstřelil branku Šnídl. Vzápětí přidal Fichtner druhý gól a v 10. minutě se trefil Sop. Na poločasových 4:0 upravil Havrda. V brance českého týmu nastoupil Beránek a podal velmi dobrý výkon. Také druhý poločas patřil českým hráčům, kteří však své další šance neproměnili a soupeř tak snížil na dvoubrankový rozdíl. V posledních vteřinách upravil Fichtner na konečných 5:2 a zaknihoval tak zaslouženou výhru českého týmu.