ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - Zlín černým koněm Ligy mistrů

zobrazit foto

28.4.2016, 14:37 | vložil: Petr Koseček

Zlín – V novopečené roli českých úřadujících šampionů odcestují na nadcházející ročník Ligy mistrů sáloví fotbalisté SMR plus Zlín. Plány a cíle na turnaji ve španělském Lloretu de Mar přitom nebudou nijak nízké. „Coby český mistr musíme předvést to nejlepší a získat některou z medailí," potvrdil hrající trenér Zdeněk Julina. „Chtěli bychom se stát černým koněm turnaje," pousmál se.

Zlínští sáloví fotbalisté i přes ekonomickou náročnost pošlou do Španělska to nejlepší.

Klání nejlepších kolektivů starého kontinentu startuje druhý květnový týden. „Celkové náklady na tuto akci jsou velmi vysoké a mimo náš klubový reálný rozpočet na sezonu. Převážnou část nákladů si tak musíme hradit sami hráči," poznamenal Julina, který tak nepoveze do Španělska kompletní mistrovskou sestavu.

„Se složením týmu musím opět trošku improvizovat. I tak si myslím, že se nám nakonec povedlo poskládat velmi kvalitní tým a věřím, že najdeme i čas k tomu, abychom se dokázali dobře sehrát a vyhovět si na hřišti, což bude pro tento turnaj to nejzásadnější," je přesvědčen kouč mistra. „Důležitá bude i motivace a aktuální stav a forma hráčů. Připravujeme proto i mimořádné tréninky před odjezdem, tak abychom pro přípravu udělali maximum," slíbil.

Soupeři ve skupině budou pro Zlín docela oříšek. Vedle francouzského šampiona USR Futsal totiž vyzvou i kazašský Amanat. „O nich se nám zatím nepodařily sehnat žádné informace. „Předpokládám, že budou mít vysokou kvalitu a ve svém středu budou mít několik reprezentantů," očekává Julina. „Francouzské mužstvo je nám známější, je to pravidelný účastník Ligy mistrů a minulý rok měl smůlu na los, protože po těsných porážkách s loňským vítězem Lipino Žilina a ruským týmem Torpedo Moskva nepostoupil ze skupiny. Ale varováním pro nás je vzrůstající kvalita hráčů z Francie," upozornil trenér, jenž za největší favority turnaje považuje mnohonásobného českého šampiona Chemcomex Praha, Volgu Saratov či aktuálního vítěze ruské ligy Medved Jaroslavl.

Sestava SMR plus Zlín: O. Soukeník – Julina, Světlík, Chvíla, Zapletal, Kahaja, Talaš, Cieslar, Sierota, Chludil. Manažer: J. Soukeník, rozhodčí ČR: O. Frajt.


Zdroj: http://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/zlin-cernym-konem-ligy-mistru-20160428.html
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: