ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Česká reprezentace na ME v roce 2018 ve španělském Lloret de Mar nestačila ve finále na tým z Belgie .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Moravská Třebová vstoupí do Poháru UEFS ve španělském Lloret de Mar zahajovacím duelem s francouzským Nimes

zobrazit foto

30.4.2016, 17:54 | vložil: Petr Koseček

Futsalisté Moravské Třebové vstoupí do Poháru UEFS ve španělském Lloret de Mar zahajovacím duelem s francouzským Nimes Rodilhan. Výkop utkání je v neděli 1. května již v 10,00 hodin, takže si budou muset Východočeši notně přivstat. Druhý český zástupce v Poháru UEFS - Bombarďáci Větřní hrají svůj úvodní duel s belgickým Rapidem Beernem v pondělí.



COMPETITION SCHDULE - UEFS CUP LLORET DE MAR

01/05/2016

10:00 Nimes Rodilhan - Moravská Třebová

11:30 Saint Gilles - Rapid los Calimeros

15:00 Opening Ceremony

15:30 Russland - Aja Aulnay

17:00 Penya Rec. San Feliu - Volna




02/05/2016

12:00 Moravská Třebová - Torpedo Mami (Hall 1)

12:00 Rapid los Calimeros - Bombarďáci Větřní (Hall 2)

15:00 KSI Futsal Club - Penya Rec. San Feliu (Hall 1)

15:00 Aja Aulnay - Futsal Dante (Hall 2)




03/05/2016

10:00 Torpedo Mami - Nimes Rodilhan (Hall 1)

10:00 Bombarďáci Větřní - Saint Gilles (Hall 2)

11:30 Volna - KSI Futsal Club (Hall 1)

11:30 Futsal Dante - Russland (Hall 2)



04/05/2016

12:00 QF1: A 1 - B 2 (I) (Hall 1)

12:00 QF2: B 1 - A 2 (II) (Hall 2)

15:00 QF3: C 1 - D 2 (III) (Hall 1)

15:00 QF4: D 1 - C 2 (IV) (Hall 2)




05/05/2016

10:00 MATCHES POSITIONS 9th 12th (Sala 1)

10:00 MATCHES POSITIONS 9th 12th (Sala 2)

11:30 SF1: MATCH WINNER (I) - MATCH WINNER (III) (Hall 1)

11:30 SF2: MATCH WINNER (II) - MATCH WINNER (IV) (Hall 2)




06/05/2016

11:30 FINAL: WINNERS SEMIFINALS




13:00 Closing Ceremony




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: