ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Šakalí hněv z Moravské Třebové podlehl Francouzům až na penalty

zobrazit foto

1.5.2016, 14:19 | vložil: Petr Koseček

Své premiérové vystoupení v evropských pohárech mají v neděli za sebou futsalisté z Moravské Třebové. A jejich křest v Evropě nedopadl vůbec špatně, i když po infarktovém průběhu Východočeši berou pouze bod za remízu 2:2. V penaltovém rozstřelu se usmálo štěstí na hráče z Nimes, který ho vyhráli v poměru 8:7.Druhým soupeřem celku z Moravské Třebové bude v pondělí od 12,00 hodin Torpedo Moskva.



COMPETITION SCHDULE - UEFS CUP LLORET DE MAR

01/05/2016

10:00 Nimes Rodilhan - Moravská Třebová 2:2 (penalty 8:7)
Branky: Němec, Spálenský

11:30 Saint Gilles - Rapid los Calimeros 4:0

15:00 Opening Ceremony

15:30 Russland - Aja Aulnay

17:00 Penya Rec. San Feliu - Volna 3:4




02/05/2016

12:00 Moravská Třebová - Torpedo Mami (Hall 1)

12:00 Rapid los Calimeros - Bombarďáci Větřní (Hall 2)

15:00 KSI Futsal Club - Penya Rec. San Feliu (Hall 1)

15:00 Aja Aulnay - Futsal Dante (Hall 2)




03/05/2016

10:00 Torpedo Mami - Nimes Rodilhan (Hall 1)

10:00 Bombarďáci Větřní - Saint Gilles (Hall 2)

11:30 Volna - KSI Futsal Club (Hall 1)

11:30 Futsal Dante - Russland (Hall 2)



04/05/2016

12:00 QF1: A 1 - B 2 (I) (Hall 1)

12:00 QF2: B 1 - A 2 (II) (Hall 2)

15:00 QF3: C 1 - D 2 (III) (Hall 1)

15:00 QF4: D 1 - C 2 (IV) (Hall 2)




05/05/2016

10:00 MATCHES POSITIONS 9th 12th (Sala 1)

10:00 MATCHES POSITIONS 9th 12th (Sala 2)

11:30 SF1: MATCH WINNER (I) - MATCH WINNER (III) (Hall 1)

11:30 SF2: MATCH WINNER (II) - MATCH WINNER (IV) (Hall 2)




06/05/2016

11:30 FINAL: WINNERS SEMIFINALS





Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: