ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Česká reprezentace na ME v roce 2018 ve španělském Lloret de Mar nestačila ve finále na tým z Belgie .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

V pondělí vstoupí do bojů v Poháru UEFS i Bombarďáci Větřní

zobrazit foto

1.5.2016, 19:43 | vložil: Petr Koseček

V pondělí 2. května vstoupí do bojů v Poháru UEFS i Bombarďáci Větřní, kteří nastoupí proti belgickému týmu Los Calimeros Rapid Beernem. Ten dnes podlehl francouzskému týmu Saint Gilles vysoko 0:4.

Své druhé utkání odehrají také v pondělí 2. května futsalisté z Moravské Třebové, které čeká ruský tým Torpedo MAMI Moskva, které se představilo i na loňské Lize mistrů ve Valticích, kde předváděl velmi dobré výkony.

Více na webu - http://uefs.eu/_tn_copa-uefs-clubs-masculinos-2016_inglish.htm


COMPETITION SCHDULE - UEFS CUP LLORET DE MAR

01/05/2016

10:00 Nimes Rodilhan - Moravská Třebová 2:2 (penalty 8:7)
Branky: Němec, Spálenský

11:30 Saint Gilles - Rapid los Calimeros 4:0

15:00 Opening Ceremony

15:30 Russland - Aja Aulnay

17:00 Penya Rec. San Feliu - Volna 3:4




02/05/2016

12:00 Moravská Třebová - Torpedo Mami (Hall 1)

12:00 Rapid los Calimeros - Bombarďáci Větřní (Hall 2)

15:00 KSI Futsal Club - Penya Rec. San Feliu (Hall 1)

15:00 Aja Aulnay - Futsal Dante (Hall 2)




03/05/2016

10:00 Torpedo Mami - Nimes Rodilhan (Hall 1)

10:00 Bombarďáci Větřní - Saint Gilles (Hall 2)

11:30 Volna - KSI Futsal Club (Hall 1)

11:30 Futsal Dante - Russland (Hall 2)



04/05/2016

12:00 QF1: A 1 - B 2 (I) (Hall 1)

12:00 QF2: B 1 - A 2 (II) (Hall 2)

15:00 QF3: C 1 - D 2 (III) (Hall 1)

15:00 QF4: D 1 - C 2 (IV) (Hall 2)




05/05/2016

10:00 MATCHES POSITIONS 9th 12th (Sala 1)

10:00 MATCHES POSITIONS 9th 12th (Sala 2)

11:30 SF1: MATCH WINNER (I) - MATCH WINNER (III) (Hall 1)

11:30 SF2: MATCH WINNER (II) - MATCH WINNER (IV) (Hall 2)




06/05/2016

11:30 FINAL: WINNERS SEMIFINALS




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: