ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledy sobotních utkání Celostátní ligy, Polička byla v Mohelnici stoprocentní, Zlín v divoké přestřelce podlehl Moravské Třebové .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsalisté Zlína jsou v semifinále, Chemcomex končí

zobrazit foto

12.5.2016, 15:21 | vložil: Petr Koseček

Ve španělském Lloret de Mar dnes pokračovala čtvrtfinálovými duely letošní Liga mistrů. Futsalisté pražského Chemcomexu překvapivě nestačili na ambiciózní kazašský celek Amanat Astana a podlehli mu 1:2. Podle kusých informací se na palubovce hodně jiskřilo a nehrající Petr Šnídl viděl za potyčku s Kazachy modrou kartu, kazašský futsalista pro změnu červenou. Rozhodující branku dostal Chemcomex v poslední minutě po hrubé individuální chybě. Chemcomex letos ale zažívá nepodařenou sezónu, v Lize mistrů měl určitě vyšší ambice, stejně jako v české lize, ale jak se říká, každý den není posvícení. Pražané navíc odletěli do Španělska s omlazeným kádrem a řada hráčů teprve získává mezinárodní zkušenosti.

Daleko radostnější zpráva nám přišla od managera Zlína Jožky Soukeníka. Jeho celek si zopakuje minimálně loňské třetí místo z LM ve Valticích, ale Valaši mohou pomýšlet i na víc. V dnešním duelu s baskickým týmem Taberna de Praga Bilbao vedli zlínští futsalisté velmi brzo po brance Pepy Cieslara. Ten se však zanedlouho zranil, stejně jako později Chvíla a Zlín dohrával v šesti lidech. Český mistr šel do vedení 3:1, které si držel až do poslední minuty. Zde nastala stejná situace, jako v letošním finále s Poličkou, tentokrát zlínští hráči inkasovali šest vteřin před koncem vyrovnávací branku na 3:3. V penaltové loterii se letos Zlínu daří a zopakoval to i ve Španělsku. Zlín vyhrál na penalty 3:2 - (proměnili Julina, Talaš, Sierota, neproměnil Zapletal) a zahraje si semifinále. Losování semifinále proběhne dnes v odpoledních hodinách. Možní soupeři - ruská Volga Saratov, španělský C.F. Esplais nebo kazašský Amanat Astana.
Result des 1/4 de finale :

Chemcomex Praha – Amanat Astana 1:2

ALELLA F.S. – C. F. Esplais 3:4

Volga Saratov – USR Futsal 5:4

SMR Plus Zlín – Taberna Bilbao 3:3 na penalty 3:2
Branky: Cieslar, Julina, Zapletal


PROGRAM - Semifinale:

SMR Plus Zlín - Amanat Astana
C.F. Esplais - Volga Saratov
Celostátní liga 2019/2020
1. Futsal Zlín   18
2. CHEMCOMEX Praha    16
3. VPS NOVABRIK Polička   15
4. AC Sparta Praha   13
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: