Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci Aktuality

Kazašský Amanat Astana katem českých mužstev, Zlín i Chemcomex Praha si na něm vylámaly zuby

13.5.2016, 14:57 | vložil: Petr Koseček

Ve Španělsku se dnes hrálo semifinále Ligy mistrů mezi českým úřadujícím mistrem ze Zlína a kazašským celkem Amanat Astana. Toho Zlín již v základní skupině porazil 2:1, ale to měl ještě k dispozici Pepu Cieslara a Honzu Chvílu, kteří se později zranili s baskickým Bilbaem. Včera Kazaši udolali pražský Chemcomex a utkání provázelo velké jiskření na obou stranách a Pražané prohráli brankou z poslední minuty. Zlín dnes po půli vedl 2:1, ve druhém dějství mu už došly síly a nakonec je z toho pouze zopakování třetího místa z loňské Ligy mistrů v našich Valticích.

Z facebooku Zlína:

SEMIFINÁLE Champions League 2016, Lloret de Mar, Spain:

SMR Plus Zlín - Amanat Astana 3:6 (2:1)
Branky:Julina 2, Světlík

sestava: Soukeník - Světlík, Talaš, Troják, Julina, Sierota, Zapletal

Bohužel naše ambice na finále zhatila úzká soupiska, ze které navíc pro tento zápas vypadli Pepa Cieslar a Jan Chvíla a zbylým bojovníkům už ve 2. poločase chyběly síly na mladý ambiciózní tým Kazachů. V každém případě jsme obhájili BRONZOVÉ medaile! Velká gratulace a je to úspěch být dvakrát po sobě třetí v Evropě!