ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rozpis finálového kola Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Česká futsalová reprezentace dnes odletěla do Ruska

zobrazit foto

22.5.2016, 08:31 | vložil: Petr Koseček

Česká futsalová reprezentace dnes odletěla z Prahy do Moskvy, odkud ji čeká stokilometrový přesun do Podmoskevské oblasti do města Jegorjevsk. Tam v pondělí startuje mistrovství Evropy a prvním soupeřem českého týmu bude Itálie.


Il programma della XII edizione del Campionato Europeo per Nazionali Maschili è stato ormai definito.

Di seguito tutte le date e le partite:

23 maggio:

14.00 Repubblica Ceca – Italia

16.00 Bielorussia – Kazakistan

18.00 Russia – Francia

24 maggio:

14.00 Italia – Israele

16.00 Kazakistan – Bielorussia

18.00 Francia – Norvegia

25 maggio:

16.00 Israele – Repubblica Ceca

18.00 Norvegia – Russia

26 maggio:

12.00 1° quarti di finale

14.00 2° quarti di finale

16.00 3° quarti di finale

18.00 4° quarti di finale

27 maggio:

10.00 7° e 8° posto

12.00 5° e 6° posto

16.00 prima semifinale

18.00 seconda semifinale

28 maggio:

16.00 FINALE



XI EC 2014 Prague, Czech Republic

1. Belarus
2. Belgium
3. Catalonia
4. Russia
5. Slovakia
6. Czech Republic
7. Israel
8. Norway
9. Basque Country

X EC – 2012 Brest, Belarus

1. Belgium
2. Czech Republic
3. Russia
4. Catalonia
5. Belarus
6. Slovakia
7. Norway
8. Ossetia South
9. Latvia

IX EC – 2010. Kaliningrad / Gusev, Russia

1. Russia
2. Belgium
3. Czech Republic
4. Belarus
5. Latvia
6. Catalonia
7. Ossetia South
8. Israel
9. Kyrgyzstan
10. Ukraine
11. Abkhazia

VIII EC – 2008 Liège, Belgium

1. Russia
2. Czech Republic
3. Belarus
4. Belgium
5. Ukraine
6. France
7. Norway
8. Catalonia

VII EC – 2006 av Santa Coloma, Catalonia

1. Russia
2. Catalonia
3. Czech Republic
4. Belgium
5. Norway
6. Italy
7. St-Helen
8. Euskadi
9. Israel
10. Australia

VI – EC – 2004. Baranovichi, Belarus

1. Belarus
2. Czech Republic
3. Russia
4. Ukraine
5. Belgium
6. Armenia
7. Catalonia
8. Norway

V EC – 1998. Puchov, Slovakia

1. Russia
2. Spain
3. Slovakia
4. Belarus
5. Czech Republic
6. France
7. Portugal
8. Belgium

IV – EM – 1995 Casablanca / Rabat / Kenitra, Morocco

1. Slovakia
2. Marocco
3. Russia
4. Czech Republic
5. Portugal
6. Spain
7. Israel
8. Belarus
9. France
10. Moldavia

III EC – 1992, Porto, Portugal

1. Spain
2. Russia
3. Portugal
4. Israel
5. Slovakia
6. Italy
7. Moldavia
8. France
9. Belarus
10. England

II EC – 1990, Porto, Portugal

1. Portugal
2. Czechoslovakia
3. Spain
4. England
5. Israel
6. Holland
7. Hungary
8. Italy

I EC – 1989, Madrid, Spain

1. Portugal
2. Spain
3. Czechoslovakia
4. Israel
5. Holland
6. Italy
7. France
8. Hungary




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: