Čeští futsalisté vyzvou v semifinále Světových her ICAS domácí celek Wenzhou Youth China .....více v sekci Aktuality

Český tým porazil Izrael 4:1 a ve čtvrtfinále narazí na Norsko

25.5.2016, 17:25 | vložil: Petr Koseček

V dnešním utkání na ME v sálovém fotbalu - futsalu porazili čeští futsalisté výběr Izraele v poměru 4:1, po půli 2:1. Český tým šel v prvním půločasu do vedení po akci Mužíka, kdy branka byla nakonec připsána Romanu Netolickému. Druhou branku našeho týmu vstřelil dnes velmi aktivní Pavel Kraus. Izraelský celek do poločasu snížil na jednobrankový rozdíl. Náš tým nastoupil do zápasu opět bez doléčujících se hráčů - Havrdy, Cieslara, Bialeka a stále distancovaného Petra Šnídla.

Ve druhém dějství už na palubovce dominoval český celek, který přidal další branky. Na 3:1 upravil z penalty Mužík a čtvrtou trefu přidal opět Pavel Kraus. Dle slov Milana Semmlera nebyl výkon našeho týmu proti Izraelcům úplně optimální, ale počítá se především postup z první pozice, kde ve čtvrtfinále narazí svěřenci trenéra Aleše Štorce na Norsko. Trenéři také netrpělivě čekají na návrat zraněných hráčů a také stále čekajícího Šnídla.

RESULT EUROFUTSAL RUSSIA - YEGOREYVSK:

Monday 23.05

14:00-16:00 Game №1 Czech – Italy A 1-1 (Czech Republic won 3-2 on penalty)

16:00-18:00 Game №2 BELARUS – KAZAKHSTAN C 3-1 (1-1)

18:00-20:00 Game №3 RUSSIA – FRANCE B 4-0 (1-0)

Tuesday 24.05.

14:00-16:00 Game №4 ITALY – ISRAEL A 7-2 (3-2)

16:00-18:00 Game №5 KAZAKHSTAN – BELARUS C 5-5 (3-2) (Belarus won 3-2 on penalty)
18:00-20:00 Game №6 FRANCE – NORWAY B 2-2 (1-0)(France won 3-2 on penalty)