ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premiérovým vítězem turnaje Humility cup je Smrt pod kopyty žížal .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Domácí Rusko porazilo Izrael bez větších problémů 7:2 a v semifinále se v pátek utká v Jegorjevsku s Českou republikou

zobrazit foto

26.5.2016, 20:36 | vložil: Petr Koseček

Rusko dnes porazilo na ME Izrael bez větších problémů 7:2, po půli 5:1 a v semifinále se v pátek utká od 17,00 SEČ v Jegorjevsku s Českou republikou. Ještě předtím se v prvním semifinále střetnou Kazachstán a Itálie.

RESULT EUROFUTSAL RUSSIA - YEGOREYVSK:

Monday 23.05

14:00-16:00 Game №1 Czech – Italy A 1-1 (Czech Republic won 3-2 on penalty)

16:00-18:00 Game №2 BELARUS – KAZAKHSTAN C 3-1 (1-1)

18:00-20:00 Game №3 RUSSIA – FRANCE B 4-0 (1-0)



Tuesday 24.05.

14:00-16:00 Game №4 ITALY – ISRAEL A 7-2 (3-2)

16:00-18:00 Game №5 KAZAKHSTAN – BELARUS C 5-5 (3-2) (Belarus won 3-2 on penalty)
18:00-20:00 Game №6 FRANCE – NORWAY B 2-2 (1-0) (France won 3-2 on penalty)


Wednesday 25.05.

16:00-18:00 Game №7 ISRAEL – Czech A 1-4 (1-2)

18:00-20:00 Game №8 NORWAY – RUSSIA B 3-4 (1-2)


Thursday 26.05.

12:00-14:00 Game №9 ¼ of final B2 France – C2 Kazachstan(I) 2-3 (1-1)

14:00-16:00 Game №10 ¼ of final Belarus – Italy (II) 0:1 (0-0)

16:00-18:00 Game №11 ¼ of final Czech Republic – Norway (III) 2-1 (0-1)

18:00-20:00 Game №12 ¼ of final B1 Russia – A3 Israel (IV) 7-2 (5-1)


Friday 27.05.

10:00-12:00 Game №13 7-8 places Izrael - Norway

12:00-14:00 Game №14 5-6 places Belarus - France

16:00-18:00 Game №15 ½ of final (I) Kazachstan – (II) Italy

18:00-20:00 Game №16 ½ of final (III) Czech Republic –(IV) Russia


Saturday 28.05.

16:00-18:00 Game №17 FINAL




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: