ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Norové přehráli Izrael 5:2, Bělorusko udolalo Francii 4:3

zobrazit foto

27.5.2016, 17:18 | vložil: Petr Koseček

V dnešních zápasech o konečné umístění na ME v ruském Jegorjevsku nejdříve Norové přehráli tým Izraele v poměru 5-2. Ve druhém duelu Bělorusové porazili Francii 4-3, když v utkání vedli již 3-0. Obhájce prvenství tak odjíždí domů bez medaile.

RESULT EUROFUTSAL RUSSIA - YEGOREYVSK:

Monday 23.05

14:00-16:00 Game №1 Czech – Italy A 1-1 (Czech Republic won 3-2 on penalty)

16:00-18:00 Game №2 BELARUS – KAZAKHSTAN C 3-1 (1-1)

18:00-20:00 Game №3 RUSSIA – FRANCE B 4-0 (1-0)



Tuesday 24.05.

14:00-16:00 Game №4 ITALY – ISRAEL A 7-2 (3-2)

16:00-18:00 Game №5 KAZAKHSTAN – BELARUS C 5-5 (3-2) (Belarus won 3-2 on penalty)
18:00-20:00 Game №6 FRANCE – NORWAY B 2-2 (1-0) (France won 3-2 on penalty)


Wednesday 25.05.

16:00-18:00 Game №7 ISRAEL – Czech A 1-4 (1-2)

18:00-20:00 Game №8 NORWAY – RUSSIA B 3-4 (1-2)


Thursday 26.05.

12:00-14:00 Game №9 ¼ of final B2 France – C2 Kazachstan(I) 2-3 (1-1)

14:00-16:00 Game №10 ¼ of final Belarus – Italy (II) 0:1 (0-0)

16:00-18:00 Game №11 ¼ of final Czech Republic – Norway (III) 2-1 (0-1)

18:00-20:00 Game №12 ¼ of final B1 Russia – A3 Israel (IV) 7-2 (5-1)


Friday 27.05.

10:00-12:00 Game №13 7-8 places Izrael - Norway 2-5 (1-0)

12:00-14:00 Game №14 5-6 places Belarus - France 4-3 (3-2)

16:00-18:00 Game №15 ½ of final (I) Kazachstan – (II) Italy

18:00-20:00 Game №16 ½ of final (III) Czech Republic –(IV) Russia


Saturday 28.05.

16:00-18:00 Game №17 FINAL




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: