ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský Tomáš Haloda si upevnil vedení v tabulce střelců CL .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Konečné pořadí ME v Rusku a historické statistiky

zobrazit foto

30.5.2016, 15:08 | vložil: Petr Koseček

Zde je konečné pořadí letošního XII. ME v Rusku a podívejte se na historické statistiky všech dvanácti mistrovství Evropy.

XII EC 2016 Yegoryevsk, Russia

1. Russia
2. Italy
3. Czech Republic
3. Kazakhstan
5. Belarus
6. France
7. Norway
8. Israel



XI EC 2014 Prague, Czech Republic

1. Belarus
2. Belgium
3. Catalonia
4. Russia
5. Slovakia
6. Czech Republic
7. Israel
8. Norway
9. Basque Country

X EC – 2012 Brest, Belarus

1. Belgium
2. Czech Republic
3. Russia
4. Catalonia
5. Belarus
6. Slovakia
7. Norway
8. Ossetia South
9. Latvia

IX EC – 2010 Kaliningrad, Russia

1. Russia
2. Belgium
3. Czech Republic
4. Belarus
5. Latvia
6. Catalonia
7. Ossetia South
8. Israel
9. Kyrgyzstan
10. Ukraine
11. Abkhazia

VIII EC – 2008 Liège, Belgium

1. Russia
2. Czech Republic
3. Belarus
4. Belgium
5. Ukraine
6. France
7. Norway
8. Catalonia

VII EC – 2006 Santa Coloma, Spain

1. Russia
2. Catalonia
3. Czech Republic
4. Belgium
5. Norway
6. Italy
7. St-Helen
8. Euskadi
9. Israel
10. Australia

VI – EC – 2004. Baranovichi, Belarus

1. Belarus
2. Czech Republic
3. Russia
4. Ukraine
5. Belgium
6. Armenia
7. Catalonia
8. Norway

V EC – 1998. Puchov, Slovakia

1. Russia
2. Spain
3. Slovakia
4. Belarus
5. Czech Republic
6. France
7. Portugal
8. Belgium

IV EC – 1995 Casablanca, Morocco

1. Slovakia
2. Marocco
3. Russia
4. Czech Republic
5. Portugal
6. Spain
7. Israel
8. Belarus
9. France
10. Moldavia

III EC – 1992, Porto, Portugal

1. Spain
2. Russia
3. Portugal
4. Israel
5. Slovakia
6. Italy
7. Moldavia
8. France
9. Belarus
10. England

II EC – 1990, Porto, Portugal

1. Portugal
2. Czechoslovakia
3. Spain
4. England
5. Israel
6. Holland
7. Hungary
8. Italy

I EC – 1989, Madrid, Spain

1. Portugal
2. Spain
3. Czechoslovakia
4. Israel
5. Holland
6. Italy
7. France
8. Hungary




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    22
2. Futsal Zlín   18
3. AC Sparta Praha   16
4. VPS NOVABRIK Polička   15
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: