ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Svitavský deník - Fotbalisté Poličky budou hrát jen 1. A třídu .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Skvělý úspěch SK Jílové na Mistrovství Evropy veteránů v kategorii 40+

zobrazit foto

15.6.2016, 17:33 | vložil: Petr Koseček

Ve dnech 1.6. - 6.6.2016 se zástupce ústecké sálovky – tým SK Jílové zúčastnil Mistrovství Evropy hráčů nad 40 let. Hrálo se ve Španělském letovisku Lloret de Mar za účasti šesti týmů z České republiky, Belgie, Běloruska a Španělska, které byly rozděleny do dvou skupin.

Našemu zástupci los určil za soupeře další český tým Adrii Dobříč a tradičního účastníka mistrovství z Běloruska - Bobry Minsk.
Hned v prvním utkání se Jílováci střetli v českém derby s Adrií Dobříč. Do turnaje vstoupili vítězně, když brankami Zdeňka Ernekera a Lubomíra Michalce zvítězili 2:0. V tomto zápase byli borci z Jílového jasně lepší, hru kontrolovali a nenechali nikoho na pochybách, kdo si do tabulky přičte první tři body.

Ve druhém utkání jílovské SK změřilo síly s běloruským Bobry Minsk. Po velmi vyspělém a taktickém výkonu, kdy skvěle pracovala defenzíva a fungovaly rychlé brejky, svého soka porazili 3:0 dvěma góly Karla Ženíška a jedním Radka Rangla.
Jako vítěz skupiny SK Jílové narazilo na druhého ze skupiny „B“, jímž byl domácí Lloret Esportivo. Po vlažném vstupu do utkání a vlastních chybách nechali Jílováci svého protivníka odskočit a v zápase prohrávali 0:2 a 1:3. Přesto se nevzdali a dvě minuty před koncem vyrovnali na 3:3. Utkání bylo velmi vyrovnané, přesto Jílovští mohli o svém postupu rozhodnout již během utkání, vždyť osmkrát nastřelili brankovou konstrukci. O jejich branky se podělili Karel Ženíšek, Petr Bartko a Zdeněk Erneker. Jelikož normální hrací doba o postupujícím do finále nerozhodla, musely na řadu přijít penalty. V nich se naši tři exekutoři Zdeněk Erneker, Martin Malát a Radek Rangl nemýlili a když Zdeněk Pekař domácím hned tu první chytil, mohlo se Jílové radovat z postupu do finále.

Tam se střetli s úřadujícími mistry České republiky Premium Stonava. Proti zkušenějšímu týmu tahalo během celého zápasu Jílové za kratší konec. Těžké semifinále stálo naše reprezentanty mnoho sil, měli i kratší čas na regeneraci, přesto byli Stonavě důstojným soupeřem. Porážce 1:3 však Jílováci nedokázali zabránit a tak se ze zisku titulu mistrů Evropy v kategorii 40+ radovalo hráči se zkušenostmi z celostátní ligy i reprezentace nabyté Premium Stonava. Jedinou branku Jílového zaznamenal Zdeněk Erneker.
I přes finálovou porážku mohou být hráči SK Jílové se svým vystoupením ve Španělsku nad míru spokojení. Krajský štáb České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje jim moc gratuluje a děkuje za vzornou reprezentaci našeho kraje na mezinárodní scéně.

Do Jílového míří i jedno individuální ocenění, když byl Zdeněk Erneker zvolen direktoriátem turnaje nejlepším hráčem mistrovství. Gratulujeme.

Stříbrná sestava SK Jílové: Luděk Kulhánek, Lubomír Michalec, Zdeněk Pekař, Karel Ženíšek, Martin Knotek, Radek Rangl, Martin Malát, Zdeněk Erneker, Petr Bartko a Zdeněk Michalec.

Zdroj: www.salovka.cz




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: