ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sportoviště se bouří proti nařízení cvičit v rouškách .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Havířovský deník - Futsalový úspěch: veteránský PMEZ kořistí Premia

zobrazit foto

20.6.2016, 19:55 | vložil: Petr Koseček

Stonava – Futsalisté Premia Stonava se v katalánském letovisku Lloret de Mar stali držiteli Poháru mistrů evropských zemí veteránů (věkové kategorie nad 40 let).

Velký úspěch si konci sezony připsali na své konto futsalisté Premia. Kromě toho, že vyhráli PMEZ veteránů, zvítězili rovněž v souběžně hraném turnaji v mikrofutsalu.

Po zisku titulu českých mistrů tak Premium získalo další dvě cenné trofeje. Na poháru evropských mistrů postupně porazilo belgický tým Rapid Beernem 5:1, domácí katalánský Lloret Esportiv 6:0, v semifinále běloruský tým Bobri Minsk 5:1 a ve finále další český tým SK Jílové 3:1.

Premium turnaj zcela opanovalo. Kromě dvou kolektivních prvenství získalo i tři individuální ocenění, když nejlepším brankářem turnaje se stal Tomáš Meller, nejlepším střelcem turnaje Jaroslav Goj (7 branek) a nejlepším hráčem mikrofutsalu byl direktoriátem turnaje vyhlášen David Levčík.

„Jsme velice šťastni, že se nám podařilo pohár mistrů vybojovat. Byl to náš tajný cíl, ale v kategorii veteránů neznáte sílu soupeřů, takže dopředu nemůžete ambice svého týmu ani odhadovat. Soupeři nebyli vůbec špatní, jak by mohly napovídat poměrně jednoznačné výsledky. Měli ve svých řadách i výborné hráče, ale ty jsme měli ve svém kádru i my a jako tým jsme měli nejvyrovnanější kádr na všech postech, k tomu i velmi dobrou fyzickou kondici. To byl hlavní rozdíl mezi námi a ostatními," zhodnotil účinkování Premia v poháru mistrů předseda klubu Roman Pich.

Souběžně s futsalovým turnajem se hrál pohár mistrů i v mikrofutsalu. Ten se hraje na menším hřišti na velmi malé branky a jen se třemi hráči v poli bez brankářů. Premium tento druh futsalu hrálo vůbec poprvé, přesto turnaj vyhrálo. „Mikrofutsal jsme brali jen jako doplňkový turnaj. Nikdy v minulosti jsme jej nehráli a ani jsme neznali jeho pravidla. Přesto jsme se turnaje zúčastnili a nakonec ho i vyhráli, což jen potvrzuje sílu našeho týmu na tomto poháru," doplnil k mikrofutsalu Roman Pich.

Zdroj: http://karvinsky.denik.cz/fotbal_region/futsalovy-uspech-veteransky-pmez-koristi-premia-20160617.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: