ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský Tomáš Haloda si upevnil vedení v tabulce střelců CL .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Lipině u Valašských Klobouk se hraje v sobotu tradiční mezinárodní turnaj v malé kopané

zobrazit foto

6.8.2016, 07:10 | vložil: Petr Koseček

V sobotu se hraje 9. ročník Memoriálu Františka Strnada v malé kopané, letošním hostem je bývalý fotbalový reprezentant ČR Zdeněk Grygera.

První srpnovou sobotu a to 6. 8. 2016 se uskuteční od 8.00 hod. v Lipině u Valašských Klobouk již devátý ročník Memoriálu Františka Strnada v malé kopané s mezinárodní účastí. Je zde opět připraven celodenní doprovodný program - ukázky silničních motocyklů, techniky Policie ČR, záchranné služby, sboru dobrovolných hasičů, dále skákací hrad, malování na obličej a jízdy na koních pro děti, vystoupení cimbálové muziky Vincúch a taneční skupiny Tamarind. Již tradičně budou z nebe „padat bonbony". Ve večerních hodinách je připravena velkoplošná projekce uplynulých ročníků, na 22.00 hod. ohňostroj a dále DISKOTÉKA diskžokejů regionálních rádií.

Hostem letošního ročníku memoriálu je bývalý fotbalový reprezentant ČR Zdeněk Grygera, který působil mj. v Ajaxu Amsterodam, Juventusu Turín a také v anglickém Fulhamu a v současné době působí ve funkci managera v ligovém Zlínu. Akce v Lipině tradičně podpoří Nadaci Korunku Luhačovice, která pomáhá dětem, se kterými se život nemazlí! Prvenství z loňského Memoriálu Františka Strnada obhajuje tým domácích Kapličkářů.

Záštitu nad akcí převzal radní Zlínského kraje pro oblast školství, mládež a sport PaedDr. Petr Navrátil a turnaje se aktivně zúčastní i činovníci ČFSF.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    22
2. Futsal Zlín   18
3. AC Sparta Praha   16
4. VPS NOVABRIK Polička   15
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: