ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sport v době třetího stupně PES: amatéři uvnitř s rouškou .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Hostem turnaje v Lipině u Valašských Klobouk byl Zdeněk Grygera, duely řídil předseda KR ČFSF Jiří Belžík

zobrazit foto

10.8.2016, 15:56 | vložil: Petr Koseček

Lipina u Valašských Klobouk žila o víkendu Strnadovým memoriálem, místní Kapličkáři obhájili prvenství, ve finále porazili Francovu Lhotu

První srpnová sobota patřila v Lipině opět ojedinělé kulturně-společenské sportovní akci, jakou se bezesporu stal Memoriál Františka Strnada v malé kopané. Tentokrát se hrál již devátý ročník a do místní části Valašských Klobouk přilákal osm týmů z regionu. Ve velmi kvalitním fotbalovém klání si výhru a putovní pohár vybojovali již podruhé v řadě za sebou Kapličkáři. Tito v dramatickém finálovém souboji udolali FC 69 z Francovy Lhoty. Duel o bronz pro sebe urvala v penaltovém rozstřelu slavičínská Směska, která zdolala Ptáček team. Nejlepším střelcem se stal Lukáš Šála (Směska Slavičín), nejlepším brankařem Aleš Ocelík (Ptáček team), cenu pro nejstaršího hráče si odnesl Zdeněk Pešek (Směska Slavičín) a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Ondřej Filák (FC 69 Francova Lhota). Speciální ocenění pořadatele získala teprve dvanáclitetá Liduška Vaculová, která nastoupila za Ptáček team, a byla jedinou dívčí účastnicí turnaje.

Ceny nejlepším předávali poradkyně premiéra ČR PhDr. Alena Gajdůšková, radní Zlínského kraje pro oblast školství, mládež a sport PaedDr. Petr Navrátil, předseda Osadního výboru v Lipině PaedDr. Rudolf Zabil a Ing. Rudolf Fojtík, generální sponzor akce. Na turnaji nechyběl bohatý doprovodný program – ukázky policistů, záchranářů a hasičů, skákací hrad, malování na obličej, vystoupení country skupiny Prakl, ve večerních hodinách pak taneční skupina Tamarind, ohňostroj a diskotéka diskžokejů regionálních rádií. Pohodové pozdní odpoledne zajisté okořenil přelet letadla, ze kterého již tradičně padaly dětem bonbony. Mezi osobnosti, které již Lipinu navštívily v minulých ročnících (Josef Masopust, Tomáš Řepka, Tomáš Polách, Petr Čajánek, Jakub Železný, Josef Alois Náhlovský, Veronika Záhorská, Vlaďka Erbová), se v letošním roce zařadil bývalý fotbalový reprezentant ČR Zdeněk Grygera, který memoriál pozdravil a ochotně se s diváky i hráči fotografoval.

Chtěl bych touto cestou poděkovat Petru Kosečkovi za organizaci technické části turnaje, dále všem institucím, firmám a jednotlivcům, kteří se podíleli na zdárném průběhu této kulturně-společenské a sportovní akce. Dík patří i rozhodčím Jirkovi Belžíkovi, Frantovi Ptáčkovi a také Laďovi Fuskovi. Memoriál Františka Strnada se právem řadí mezi prestižní akce Zlínského kraje, jeho devátý ročník je již minulostí, jubilejní desátý se uskuteční 5. srpna 2017, na který si Vás dovoluji už nyní co nejsrdečněji pozvat!

Za pořadatele - Aleš Ptáček
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: