ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý reprezentant Ivo Světlík i nadále působí jako asistent trenéra v třetiligové Kroměříži .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje byla odstartována

zobrazit foto

2.10.2016, 19:29 | vložil: Petr Koseček

Jarní i letní měsíce uplynuly jako voda a již je tu nová celkem 42. sezóna sálového fotbalu v Ústeckém kraji. Jako již tradičně nový ročník otvírají veteráni, kteří si dali dostaveníčko v sobotu 1.10.2016 v libouchecké sportovní hale, aby rozehráli RAF Děčín Veteráns ligu Ústeckého kraje.

Hned úvodní kolo napovědělo, že by oproti rokům minulým, mohl být tento velice vyrovnaný. Vždyť ani jednomu týmu se nepodařilo bodovat naplno a na druhé straně každé z mužstev vybojovalo alespoň jeden bod.

Nejlepší vstup do sezóny před vedli hráči Noty-Slovanky Děčín a JK Trans Varnsdorf. Nota-Slovanka chce navázat na předminulý ročník, kdy bojovala a úspěšně o veteránskou bednu. „Jékáčka“ tradičně patří k favoritům soutěže a jejich dobré výkony se skoro očekávají. Obě zmíněná mužstva získala sedm bodů ze tří utkání. Stejný bodový zisk zaznamenal i Sokol Bělá, ten k tomu však potřeboval o zápas více. Přesto „Sokolníci“ odjížděli z Libouchce spokojení.
Obhájce několika posledních titulů a největší favorit soutěže – SK Jílové ve svých třech duelech neprohrál, přesto ztratil body za dvě remízy, na což jsme nebyli zvyklí, jelikož v minulém ročníku Jílovští ztratili první body až ve třetím kole za plichtu. Pět bodů je však solidním startem do sezóny. Eurosport Teplice vydoloval v libouchecké hale rovněž pět bodů, ale ze čtyř mačů. Tepličtí se jeví nejofenzivnějším týmem. Zaznamenali nejvíce vstřelených branek, avšak nejvíce krát v úvodním turnaji inkasovali.

Old Stars Ludvíkovice jsou posledním týmem, jež si užil po utkání chuť vítězství. Pohříchu jen jednou, zbylé dvě utkání prohrály. Tenis Proboštov měl v loňském ročníku po základní části pouhé čtyři body, v tom právě zahájeném získal již body dva a předvedenou hrou ukázal, že nechce být ve veteránské soutěži jen do počtu. Nejméně se start do soutěže vydařil borcům SK RAFani Děčín, kteří ve čtyřech zápasech urvali pouhý bod.

Mužem 1. kola byl zvolen Martin Langer z JK Trans Varnsdorf a nejlépe vyladěné kopačky měl Petr Studecký z Eurosport Teplice, který mířil do černého hned šest krát.

Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí Jaroslav Oborník, Jaroslav Bulín, Jindřich Prinz a Zdeněk Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 22.10.2016 od 8.00 hod. opět v Libouchci.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: