ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Start má za sebou i DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje

zobrazit foto

16.10.2016, 09:29 | vložil: Petr Koseček

První kolo má již za sebou i DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje, které se odehrálo ve Sportovní hale ve Varnsdorfu. Bohužel její průběh hrubě ovlivnila neúčast dvou týmů – FC Louka Košťany ČOS a DeCe Computers Děčín. Oba týmy čeká pokuta. Měli bychom se i zamyslet, než svou účast na turnaji zrušíme, jelikož naši soupeři přijedou a za nemalé startovné si zahrají jeden zápas. Získané body za zkontumované zápasy jsou jen slabou náplastí, zvláště když jedou kvůli jednomu odehranému utkání desítky kilometrů…

I přes tuto kaňku se ve Varnsdorfu odehrála dobrá sálovka. Obhájce titulu Autocentrum Jílové „A“ získal díky kontumaci tři body, dalších šest si však vybojoval na palubovce a jasně ukázal, jaké jsou cíle Jílováků v této sezóně. Dalšími dvěma stoprocentními týmy byly JK Trans Varnsdorf „A“ a Sokol Bělá. Ty se však na hřišti ukázaly jen jednou, ale za to vítězně. Zbylá dvě utkání vyhrály kontumačně.

Dobrý start do sezóny předvedli hráči Bumika Děčín, kteří měli to štěstí a odehráli všechny tři své zápasy. Sedm bodů za dvě výhry a remízu jsou do začátku skvělým počinem.
SC Stap Vilémov rovněž neprohrál. Ve Varnsdorfu odehrál dva remízové mače a ten třetí získal kontumací. Posledním bodujícím mužstvem byly FC Veteráns Želenice. Ty odehrály všechna tři svá utkání, v nichž si ochutnaly od každého něco a za výhru, plichtu a porážku berou čtyři body.

Špatnou nohou vstoupilo do nového ročníku Turbo Děčín „A“. To se představilo ve třech zápasech, ale soupeři byli nad jeho síly. I nováček soutěže Transco Bohemia Děčín ze tří utkání nevybojoval ani bod, což se dá přičíst nováčkovské dani.

Mužstva FC Louka Košťany ČOS a DeCe Computers Děčín do Varnsdorfu vůbec nepřijela…Mužem kola byl zvolen Štěpán Korselt z FC Veteráns Želenice a Pavel Doksanský z Bumika Děčín zaznamenal sedm vstřelených branek, což mu vyneslo korunu střelce kola.

Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí M. Bouma, D. Uher, J. Prinz a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 5.11.2016 od 8.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: