ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nová opatření vlády - PŘEHLEDNĚ: Jak se od pondělí zpřísní opatření, běhání v rouškách .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

FK Adria Dobříč bude chtít letos zaútočit na finálovou čtyřku

zobrazit foto

23.10.2016, 09:26 | vložil: Petr Koseček

Rozhovor s prezidentem klubu Jaroslavem Kloubkem si můžete přečíst níže:

1. Kdy začala příprava Vašeho týmu na nadcházející sezónu?

Přípravu jsme zahájili v polovině září, letos jsme neponechali nic náhodě a snažíme se něco na naše soupeře připravit. Trénujeme 2x týdně a docházka mi prozatím dělá radost, scházíme se v hojném počtu.

2. Připravujete do svého týmu nějaké nové posily a kdo je na odchodu? Máte nějaké nové sponzory?

Se sponzorama je to bída, opět žádného silného nemáme. I tak se snažíme připravit co nejlépe. Posily nechci zatím odtajnit, připravují se však s námi tři borci s ligovými zkušenostmi. Doufám, že jejich angažování dotáhneme do konce. Bohužel dostudoval gólman Mára Konečný a vrátil se do Brna. Věřím, že nám alespoň v moravských zápasech pomůže.


3. Znáte termíny svých domácích utkání? Jaké máte ambice v letošní sezoně?

Naše ambice jsou určitě vyšší, než minulé sezóny. Máme širší kádr a už vloni jsem viděl podstatné zlepšení u Caizla, Fujdiara, Kaválka...Abrhám to je stálice a Slavík dokáže dát gól i z ničeho. Rád bych ještě udržel veterána Ernekera. A pokud se přidají posily, které se v přípravě jeví jako velmi dobře, minimální cíl je pro mě medailové umístění !!!


4. Kde budete hrát svá mistrovská utkání? Co říkáte na haly svých soupeřů, kde se Vám hraje nejlépe.

De facto jsem uvažoval o neúčasti v CL, byli jsem bez sponzorů, nedařilo se mi sehnat nové hráče, kteří jsou kvalitní futsalisté. Proto nemáme výhodu domácího prostředí a musíme všude dojíždět. Určitě nejlépe se nám hraje v Radotíně a ve Stochově, jinak rád jezdím do haly v Jilemnici. Nerad hraju v Poličce, tam jsme dva roky po sobě přišli o Final Four ve třetím rozhodujícím zápase!5. Zúčastnili jste se v letním období nějakých venkovních turnajů a případně s jakým úspěchem?

Já osobně jsem se s Adrií nezúčastnil žádného turnaje. Vím však, že kluci v různých týmech vyhrávali některé turnaje. Sledoval jsem to především na facebooku.


6. Co říkáte na nováčka CL Spartu Praha, jak vnímáte vstup tohoto velkoklubu do české sálovky a jak vidíte jeho ambice v CL?

Vím, že Sparta určitě bude silná. Některé hráče znám z působení v různých týmech pražských soutěží. Třeba 1.FC Naděje i tým Best off, by sami o sobě mohli působit v lize. Právě z těchto týmů ti nejlepší jsou na soupisce Sparty. Je jen dobře, že tento tým oživí ligu a mohla by CL získat na atraktivitě. Třeba na zápas FK Adria Dobříč-Sparta Praha se těšíme...

7. Jak si myslíte, že letos bude vypadat tabulka celostátní ligy, nebude zde hrát už Brno či Vysoké Mýto?


Já očekávám více překvapení a myslím si, že ve finálové čtyřce bude určitě některý nečekaný tým. A proč ne třeba Adria Dobříč, Bombarďáci z jihu Čech a nebo Sparta. To by byla senzace...

8. Máte nějaké nové podněty k dalšímu fungování české sálovky, popř. k pořádání evropských a světových akcí?

Nové podněty? Určitě by bylo dobré rozšířit ligu do více krajů, jenže všichni co to děláme, víme jak to je náročné. Především finančně. O pořádání evropských akcí ani nemluvě. Jen jsme zjišťoval možnosti o pořádání turnaje veteránů. Haly, rozhodčí, ubytování... to jsou statisíce. V Praze prakticky nereálné. Mně stačilo zařizovat účast na červnovém šampionátu čtyřicítek v Barceloně. Letělo nás 21 a co s tím bylo starostí, ale stálo to za to.

S Jardou Kloubkem rozmlouval Tiskový mluvčí ČFSF Petr Koseček
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: