ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Po 2. kole RAF Děčín Veteránské ligy Ústeckého kraje do čela SK Jílové

zobrazit foto

24.10.2016, 18:00 | vložil: Petr Koseček

Druhým kolem pokračovala v sobotu 22.10.2016 v libouchecké sportovní hale RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje.

Tradiční lídr veteránské soutěže – SK Jílové ukázal svoji sílu, když ve čtyřech utkáních svým soupeřům nasázel 16 gólů oproti jednomu obdrženému a zisk dvanácti bodů za čtyři výhry Jílovským pomohl vyhoupnout se na čelo tabulky.
Čtyři zápasy odehrála také mužstva Nota-Slovanka Děčín a Old Stars Ludvíkovice a se shodnou bilancí tří vítězství, jedné porážky a ziskem devíti bodů si oba týmy dopomohly k průběžnému umístění na medailových pozicích – Nota-Slovanka je druhá Old Stars třetí.

Eurosport Teplice pokračuje v solidních výsledcích. Tentokrát ze tří mačů dva vyhrál, jednou odešel poražen a se ztrátou pouhého jednoho bodu na stupně vítězů okupuje čtvrté místo.

Další dvojice týmů udělala v Libouchci shodný výsledek. Tenis Proboštov a SK RAFani Děčín měli na programu také tři utkání, v nichž jednou vyhráli a dvakrát prohráli. Zisk tří bodů však oběma mužstvům nepomohl k odpoutání se ode dna tabulky. Tenis je sedmý a RAFani uzavírají veteránský peloton.

Hrubě se turnaj nevydařil hráčům Sokola Bělá a JK Trans Varnsdorf. Obě družstva nebodovala a ze stupňů vítězů se propadla páté a šesté místo.

Mužem kola byl zvolen Radek Rangl z SK Jílové a jeho týmový kolega Zdeněk Erneker se s pěti vstřelenými brankami stal střelcem kola.

Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí J. Prinz, Z. Mráz a M Bouma. Následující kolo se odehraje v sobotu 12.11.2016 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: