ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Začala Zlínská krajská liga 2016/2017

zobrazit foto

6.11.2016, 09:15 | vložil: Vladimír Vitásek

Dnes v 8 hodin zahájil hvizd píšťalky rozhodčího Ivo Uhlára první utkání nového ročníku Zlínské krajské ligy 2016/2017 ve futsalu - sálovém fotbalu.
Ten se odehraje s 11 účastníky, když k loňským deseti přibyl letos celek Maloun Tečovice. Zajímavostí letošního ročníku je, že je zaměřen i na poznávání jiných sportovních stánků než jsou Otrokovice a tak krajská liga zavítá i do sportovních hal Euronics Zlín, Sušil Bystřice pod Hostýnem či nové SH v Kojetíně.
Na jméno nového přeborníka Zlínského kraje si počkáme do 4.3.2017.Přehled turnajů a jednotlivých výsledků najdete na stránkách www.futsal-salovyfotbal.com v sekci výsledky - kraje - zlínský kraj.

V Otrokovické hale Střední průmyslové školy na Štěrkovišti se na úvod střetly dva místní celky SK Baťov a Inter/úřadující krajský přeborník/. Po závěrečném klaksonu svítil na světelné tabuli výsledek 5:6, což je divácky atraktivní výsledek a budiž pro všechny příznivce sálovky tou nejlepší pozvánkou na další ročník. Nahlédnu-li dolů na hrací plochu, vidím bývalé reprezentaty ČR Stojaníka se Šilingerem jak válí za Futsal/dříve Vokno/ Kroměříž a tak jdu koukat na sport, neboť tihle hoši a i všichni ostatní jsou zárukou dobré sportovní podívané.
Zde je rozpis KL:

1.turnaj neděle 6.11.2016 SH OTROKOVICE-Štěrkoviště
utkání č.
1. 8:00 SK Baťov -Inter
2. 8:35 Futsal Kroměříž -BadBoys
3. 9:10 Maloun Tečovice -SK Baťov
4. 9:45 Futsal Kroměříž -Inter
5. 10:20 BadBoys -Zlín B
6. 10:55 Maloun Tečovice -Bure Hulín
7. 11:30 Oldstars -Zlín B
8. 12:05 Lihovar Kojetín -ASC Bohuslavice
9. 12:40 Jiskra Otrok. -Oldstars
10. 13:15 ASC Bohuslavice -Bure Hulín
11. 13:50 Lihovar Kojetín -Jiskra Otrokovice

2.turnaj sobota 12.11.2016 SH SUŠIL Bystřice pod Hostýnem
utkání č. hosté
12. 8:00 Jiskra Otrok. -SK Baťov
13. 8:35 ASC Bohuslavice -BadBoys
14. 9:10 Jiskra Otrok. -Maloun Tečovice
15. 9:45 SK Baťov -Oldstars
16. 10:20 Bure Hulín -BadBoys
17. 10:55 ASC Bohuslavice -Futsal Kroměříž
18. 11:30 Zlín B -Maloun Tečovice
19. 12:05 Inter -Oldstars
20. 12:40 Bure Hulín -Lihovar Kojetín
21. 13:15 Zlín B -Futsal Kroměříž
22. 13:50 Inter -Lihovar Kojetín

3.turnaj sobota 3.12.2016 SH Kojetín
utkání č.
23. 8:00 Inter -Maloun Tečovice
24. 8:35 Jiskra Otrok. -Zlín B
25. 9:10 Maloun Tečovice -BadBoys
26. 9:45 Bure Hulín -Zlín B
27. 10:20 ASC Bohuslavice -Inter
28. 10:55 BadBoys -Jiskra Otrokovice
29. 11:30 SK Baťov -Bure Hulín
30. 12:05 Lihovar Kojetín -Futsal Kroměříž
31. 12:40 Oldstars -ASC Bohuslavice
32. 13:15 Futsal Kroměříž -SK Baťov
33. 13:50 Lihovar Kojetín -Oldstars

4.turnaj sobota 10.12.2016 SH Kojetín
utkání č.
34. 8:00 Inter -Jiskra Otrokovice
35. 8:35 Bure Hulín -Futsal Kroměříž
36. 9:10 Inter -BadBoys
37. 9:45 Jiskra Otrok. -Futsal Kroměříž
38. 10:20 Bure Hulín -Oldstars
39. 10:55 Zlín B -ASC Bohuslavice
40. 11:30 BadBoys -Lihovar Kojetín
41. 12:05 Oldstars -Maloun Tečovice
42. 12:40 Zlín B -SK Baťov
43. 13:15 ASC Bohuslavice -Maloun Tečovice
44. 13:50 SK Baťov -Lihovar Kojetín

5.turnaj neděle 15.1.2017 SH Otrokovice-Štěrkoviště
utkání č.
45. 8:00 Zlín B -Lihovar Kojetín
46. 8:35 Inter -Bure Hulín
47. 9:10 Maloun Tečovice -Lihovar Kojetín
48. 9:45 Zlín B -Inter
49. 10:20 Bure Hulín -Jiskra Otrokovice
50. 10:55 Futsal Kroměříž -Maloun Tečovice
51. 11:30 Jiskra Otrok. -ASC Bohuslavice
52. 12:05 SK Baťov -BadBoys
53. 12:40 Oldstars -Futsal Kroměříž
54. 13:15 ASC Bohuslavice -SK Baťov
55. 13:50 BadBoys -Oldstars


6.turnaj/22.1.2017 Otrokovice/ a 7.turnaj/28.1. Otrokovice/ 2 skupiny 1.-5. mezi sebou a 6.-11. mezi sebou
8.turnaj/12.2.2017 Otrokovice/ čtvrtfinale
9.turnaj/22.2.2017 Zlín/ semifinale
10.turnaj/4.3.2017 Otrokovice/finále







Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: