ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Začala Zlínská krajská liga 2016/2017

zobrazit foto

6.11.2016, 09:15 | vložil: Vladimír Vitásek

Dnes v 8 hodin zahájil hvizd píšťalky rozhodčího Ivo Uhlára první utkání nového ročníku Zlínské krajské ligy 2016/2017 ve futsalu - sálovém fotbalu.
Ten se odehraje s 11 účastníky, když k loňským deseti přibyl letos celek Maloun Tečovice. Zajímavostí letošního ročníku je, že je zaměřen i na poznávání jiných sportovních stánků než jsou Otrokovice a tak krajská liga zavítá i do sportovních hal Euronics Zlín, Sušil Bystřice pod Hostýnem či nové SH v Kojetíně.
Na jméno nového přeborníka Zlínského kraje si počkáme do 4.3.2017.Přehled turnajů a jednotlivých výsledků najdete na stránkách www.futsal-salovyfotbal.com v sekci výsledky - kraje - zlínský kraj.

V Otrokovické hale Střední průmyslové školy na Štěrkovišti se na úvod střetly dva místní celky SK Baťov a Inter/úřadující krajský přeborník/. Po závěrečném klaksonu svítil na světelné tabuli výsledek 5:6, což je divácky atraktivní výsledek a budiž pro všechny příznivce sálovky tou nejlepší pozvánkou na další ročník. Nahlédnu-li dolů na hrací plochu, vidím bývalé reprezentaty ČR Stojaníka se Šilingerem jak válí za Futsal/dříve Vokno/ Kroměříž a tak jdu koukat na sport, neboť tihle hoši a i všichni ostatní jsou zárukou dobré sportovní podívané.
Zde je rozpis KL:

1.turnaj neděle 6.11.2016 SH OTROKOVICE-Štěrkoviště
utkání č.
1. 8:00 SK Baťov -Inter
2. 8:35 Futsal Kroměříž -BadBoys
3. 9:10 Maloun Tečovice -SK Baťov
4. 9:45 Futsal Kroměříž -Inter
5. 10:20 BadBoys -Zlín B
6. 10:55 Maloun Tečovice -Bure Hulín
7. 11:30 Oldstars -Zlín B
8. 12:05 Lihovar Kojetín -ASC Bohuslavice
9. 12:40 Jiskra Otrok. -Oldstars
10. 13:15 ASC Bohuslavice -Bure Hulín
11. 13:50 Lihovar Kojetín -Jiskra Otrokovice

2.turnaj sobota 12.11.2016 SH SUŠIL Bystřice pod Hostýnem
utkání č. hosté
12. 8:00 Jiskra Otrok. -SK Baťov
13. 8:35 ASC Bohuslavice -BadBoys
14. 9:10 Jiskra Otrok. -Maloun Tečovice
15. 9:45 SK Baťov -Oldstars
16. 10:20 Bure Hulín -BadBoys
17. 10:55 ASC Bohuslavice -Futsal Kroměříž
18. 11:30 Zlín B -Maloun Tečovice
19. 12:05 Inter -Oldstars
20. 12:40 Bure Hulín -Lihovar Kojetín
21. 13:15 Zlín B -Futsal Kroměříž
22. 13:50 Inter -Lihovar Kojetín

3.turnaj sobota 3.12.2016 SH Kojetín
utkání č.
23. 8:00 Inter -Maloun Tečovice
24. 8:35 Jiskra Otrok. -Zlín B
25. 9:10 Maloun Tečovice -BadBoys
26. 9:45 Bure Hulín -Zlín B
27. 10:20 ASC Bohuslavice -Inter
28. 10:55 BadBoys -Jiskra Otrokovice
29. 11:30 SK Baťov -Bure Hulín
30. 12:05 Lihovar Kojetín -Futsal Kroměříž
31. 12:40 Oldstars -ASC Bohuslavice
32. 13:15 Futsal Kroměříž -SK Baťov
33. 13:50 Lihovar Kojetín -Oldstars

4.turnaj sobota 10.12.2016 SH Kojetín
utkání č.
34. 8:00 Inter -Jiskra Otrokovice
35. 8:35 Bure Hulín -Futsal Kroměříž
36. 9:10 Inter -BadBoys
37. 9:45 Jiskra Otrok. -Futsal Kroměříž
38. 10:20 Bure Hulín -Oldstars
39. 10:55 Zlín B -ASC Bohuslavice
40. 11:30 BadBoys -Lihovar Kojetín
41. 12:05 Oldstars -Maloun Tečovice
42. 12:40 Zlín B -SK Baťov
43. 13:15 ASC Bohuslavice -Maloun Tečovice
44. 13:50 SK Baťov -Lihovar Kojetín

5.turnaj neděle 15.1.2017 SH Otrokovice-Štěrkoviště
utkání č.
45. 8:00 Zlín B -Lihovar Kojetín
46. 8:35 Inter -Bure Hulín
47. 9:10 Maloun Tečovice -Lihovar Kojetín
48. 9:45 Zlín B -Inter
49. 10:20 Bure Hulín -Jiskra Otrokovice
50. 10:55 Futsal Kroměříž -Maloun Tečovice
51. 11:30 Jiskra Otrok. -ASC Bohuslavice
52. 12:05 SK Baťov -BadBoys
53. 12:40 Oldstars -Futsal Kroměříž
54. 13:15 ASC Bohuslavice -SK Baťov
55. 13:50 BadBoys -Oldstars


6.turnaj/22.1.2017 Otrokovice/ a 7.turnaj/28.1. Otrokovice/ 2 skupiny 1.-5. mezi sebou a 6.-11. mezi sebou
8.turnaj/12.2.2017 Otrokovice/ čtvrtfinale
9.turnaj/22.2.2017 Zlín/ semifinale
10.turnaj/4.3.2017 Otrokovice/finále







Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: