ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenér Poličky Franta Švec je s výhrami spokojen

zobrazit foto

8.11.2016, 15:05 | vložil: Petr Koseček

Plný bodový zisk po prvním turnaji je dobrým odrazovým můstkem k dalším zápasům, ale nerodil se vůbec lehce.V zápase s Jilemnicí, která na turnaj dorazila jen s jednou čtyřkou, jsme od počátku udávali tón zápasu. Jilemničtí ale dobře bránili, takže to z naší strany nebyl žádný brankostroj a poločasové vedení o dvě branky odpovídalo dění na hřišti. Bohužel ve druhé půli se naše hra směrem dopředu nijak nezlepšila a s přibývajícím časem nás hosté několikrát překvapili nebezpečným protiútokem. Místo navýšení našeho vedení tak přišlo snížení na rozdíl jednoho gólu a do konce zápasu to bylo pak hodně zajímavé utkání,ve kterém se skóre už ale nezměnilo a tak jsme brali první tři body za hubené vítězství 2-1.
Ve druhém zápase s domácím Zlínem byla k vidění velice pěkná sálovka, kterou jen kazila oboustranná přílišná nervozita, jinak to byl velice zajímavý souboj. Domácím vyšel lépe vstup do utkání a ujali se vedení. Nám se sice dařilo ve hře, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměnit. Pak se ale po individuální akci prosadil M.Vondra a srovnal skóre, které se již do poločasu nezměnilo i když bylo před oběma brankami několikrát pořádně "horko". Druhá půle byla podobná té první, obě mužstva chtěla vyhrát, viděli jsme několik pěkných akcí na obou stranách, ale gólově se ujala jen parádní střela našeho T.Jílka pod břevno. Ke konci utkání na hřišti několikrát "plály" emoce, aby nakonec utkání v náš prospěch rozhodl svoji druhou brankou opět T.Jílek, po úspěšně provedeném devítimetrovém kopu a stanovil tak konečné skóre na 3-1.

Je pozitivní, že se v prvním utkání objevil v brance nováček v našem týmu Martin Vrátný a předvedeným výkonem určitě nezklamal. Druhým navrátilcem do sestavy byl Ondřej Kučera,který po dvouleté pauze předvedl také velice dobrý výkon. Celkově byla naše hra na solidní úrovni i když to byl první turnaj sezóny. Nyní nás čeká za čtrnáct dní dvojzápas v Jilemnici, kde se postupně střetneme s nováčkem ze Sparty a poté s Chemcomexem Praha.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: