ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký univerzál Jirka Mužík se popere o místo v mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V neděli byl odstartován již V. ročník slavičínské AFLS

zobrazit foto

10.11.2016, 14:37 | vložil: Petr Koseček

V neděli byl odstartován již pátý ročník AFLS. Ze zakládající osmičky před pěti lety drží tradici týmy s názvy KGB a Zpiťáři.

Do nového ročníku ligy se přihlásilo tentokrát 8 týmů ze Slavičína a blízkého okolí, které se v této sezóně poperou o pohár ligy. Liga opět začala v měsíci listopadu, který máme vždy zaměřený na Movember. Movember Foundation je charitativní organizace zabývající se mužským zdravím, zvláště pak bojem s rakovinou prostaty a rakovinou varlat. Pánové si mohou v rámci propagace akce Movember nechat narůst knír a pěstovat ho během měsíce listopadu. Amatérská fotbalová liga Slavičín se do této charitativní akce zapojuje již čtvrtou sezónu. Opět bude probíhat sbírka na zápasech ligy a jako vždy přispějí i pořadatelé částí tržeb z bufetu. Budeme rádi, když nás podpoří i zarputilí „bezknírkáři“ z našich řad a také řad fanoušků.

Ale již blíže ke startu 5. ročníku. Byť bylo pořadí zápasů určené losem, symbolický začátek ligy patřil zakládajícím týmům Zpiťáři versus KGB. Hráči KGB, i když se jich dostavilo prachbídně v počtu sedm, se již v prvním poločase ujmuli vedení a celkově vyhráli 4:2. Přesto se nedá říct, že by to byl jednoznačný zápas a obrozený tým Zpiťářů hrozil celkovou hrací dobu pěknými šancemi na vyrovnání a dostatečně protáhl brankáře KGB.

Druhý zápas ligy byl velkým překvapením a rozradostnil vlastní hráče a velký fanklub týmu Rádbeers, který doprovází svůj tým na každý zápas. A jak to popsat? Byla to radost obrovská, protože tým Rádbeers čekal na výhru již ….. kol, a to od 8. února 2015, kdy se jím podařilo porazit Závadu. Nyní byla zaskočena Pivní Armáda, která prohrála 2:5. Uvidíme, jak se bude týmům dařit v dalších kolech.

V dalším zápase hracího dne se utkali na hřišti mistři loňské sezóny TJ Betonárka Hrádek s nováčkem ligy Legendy ze střídačky. Mistři nenechali nic náhodě a dá se říci, že měli celý zápas pod kontrolou a zaznamenali vítězství 4:2. Taky je na místě vyzdvihnout, že za tým Legendy ze střídačky hrála i první účastnice AFLS z řad něžného pohlaví Michaela Maňasová a podala sympatický výkon a určitě po sehrání celého mužstva budou Legendy v dalších kolech vystrkovat růžky.

V posledním zápase se nám představil nováček Litrpool, který převálcoval bronzovou Luhačovskou z loňského ročníku 9:2. Je však pravdou, že Luhačovská nastoupila do zápasu jen se 7 hráči, takže při konci zápasu již síly ubývaly. Díky kanonádě ze strany Litrpoolu zaujmul prozatimní první místo v tabulce střelců se 4 góly Tomáš Zoubek.

V neděli 13. Listopadu od 14 hodin AFLS jede dál. Přijďte opět fandit, těšíme se na vás a děkujeme všem divákům za podporu!

2. kolo (13. listopadu 2016 – neděle):

Luhačovská : Rádbeers 14:00
KGB : TJ Betonárka Hrádek 15:00
Litrpool : Zpiťáři 16:00
Legendy ze střídačky : Pivní armáda 17:00

Více na webu - www.afls.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: