ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO z belgického ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

O víkendu proběhlo již 3. kolo RAF Děčín Veteráns ligy

zobrazit foto

13.11.2016, 18:08 | vložil: Petr Koseček

Již 3. kolo měli na programu sálovkáři RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje. Dostaveníčko si tentokrát dali v sobotu 12.11.2016 ve varnsdorfské sportovní hale.

V tomto turnaji si výrazně vylepšil reputaci z předchozího kola Sokol Bělá. Ze čtyř utkání vybojoval deset bodů, což znamená posun na čtvrté místo veteránské tabulky, pouhý bod od medailových pozic.

Ve Varnsdorfu se také dařilo borcům SK RAFani Děčín. Taktéž měli na programu čtyři zápasy, ve kterých získali sedm bodů, jež je katapultovaly ze dna tabulky na šesté místo.

Tradičně skvěle hrálo SK Jílové. Zisk sedmi bodů ze tří utkání znamená udržení vedoucí pozice a nasazení k trháku. Na své pronásledovatele má již šestibodový náskok. Jílové je jediným neporaženým týmem soutěže.

Překvapením jsou prozatím výkony Old Stars Ludvíkovice. Ty se radovaly ze dvou výher, k tomu přidaly jednu porážku a šest bodů „Staré hvězdy“ vyneslo na stříbrnou pozici.

Eurosport Teplice předvádějí solidní formu. Rovněž si z Varnsdorfu odvážejí šest bodů, které pomohly Teplickým na bronzový stupínek. Domácí prostředí moc nepomohlo sálovkářům JK Trans Varnsdorf. Ti ve třech mačích jednou vyhráli a dvakrát odešli z palubovky poraženi, což znamená tabulkový propad na sedmé místo.

Tenis Proboštov si ve Varnsdorfu zahrál čtyřikrát, ale získal pouhý jeden bod. Ten bohužel Proboštovské nezachránil od poklesu na dno veteránské tabulky.
Toto kolo se vůbec nepovedlo Notě-Slovance Děčín. Ta byla jediným týmem, jež ve varnsdorfském turnaji nebodoval. Nota-Slovanka tak neudržela druhé místo a klesla až na příčku pátou.

Mužem kola byl zvolen Radek Rojko ze Sokola Bělá, jež se s osmi góly stal i střelcem kola. Čtvrté kolo se odehraje v soboru 3.12.2016 od 8.00 hod. v Libouchci!
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: