Tabulka slušnosti Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality

Portál Naše Pojizeří - Oslabená sestava Jilemnice potrápila na úvodním turnaji favority

17.11.2016, 18:49 | vložil: Petr Koseček

Úvodní turnaje odehrála mužstva v Celostátní lize sálového fotbalu. Jilemničtí jeli na turnaj do Zlína oslabení pouze v pěti hráčích, přesto potrápili favorizovanou Poličku i Moravskou Třebovou, ale na body nakonec nedosáhli.

VPS Novabrik Polička - SK Sico SC Jilemnice 2:1 (2:0)

Jilemničtí se dostavili k úvodnímu turnaji s minimálním počtem hráčů, bez možnosti vystřídat a velkému favoritovi byli přesto vyrovnaným soupeřem. Polička začala utkání náporem a hned v úvodu se ujala vedení rychlou brankou Kováře. Další šance už ale její hráči neproměnili, hráli na precizní obranu a rychlé brejky, a neustále udržovali favorityv pozoru. Přesto vedení Poličky pojistil druhou brankou Jílek. Ve druhém poločase si hosté začali vytvářet více příležitostí a kontaktní gól vsítil Šnobert. Hráči Poličky se v závěru třásli o ubránění těsného výsledku, ale výhru nakonec udrželi.

Branky: 1. Kovář, 17. Jílek - 32. Šnorbert. Rozhodčí: Mikoška, Uhlár, ŽK: 2:0.

Šakalí hněv Moravská Třebová - SK Sico SC Jilemnice 7:5 (1:3)

Hrálo se utkání dvou rozdílných poločasů a drtivého závěru šakalů, kteří dokázali zvrátit vedení Jilemnice, když ještě pět minut před závěrem prohrávali o tři branky a dva vítězné zásahy vstřelil až v poslední minutě Matocha. Hlavní příčinou bylo značné fyzické vyčerpání Jilemnických, kteří hráli bez střídání. Obdivuhodné bylo už vstřelení pěti branek, škoda, že se hráči Jilemnice nedočkali z turnaje žádných bodů.

Branky: 10. a 37. Zdržálek, 23. a 37. Němec, 36. Sedláček, 40. a 40. Matocha - 13. Paulů, 15. Kraus, 18. a 26. Srkal, 33. Šnorbert. Rozhodčí: Uhlár, Frajt, ŽK: 2:1. Sestava Jilemnice na turnaji: Porkert, Paulů, Šnorbert, Srkal, Kraus.

Jeden ze dvou příštích turnajů se hraje v sobotu 19. listopadu v Jilemnici. Časový rozpis zápasů ve Sportovním centru: 16.00: VPS Novabrik Polička - Sparta Praha, 17.00: SK Sico SC Jilemnice - Sparta Praha, 18.00: VPS Novabrik Polička - Chemcomex Praha, 19.00: SK Sico SC Jilemnice - Chemcomex Praha.